Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk véleménye! Ribis ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleménye! Ribis ha egy lány ilyen képet tesz ki?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki lefogyott, aktívan sportol és Instára kitesz egy olyan képet, amin felül csupan egy sportmelltartó van rajta, ezzel kiemelve, hogy milyen lapos, izmos hasa van. Nem push-up, nem emeli ki a mellét, se a fenekét.
2019. dec. 25. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem mi ezen a ribis, aki jár konditerembe minden 2. lány így öltözik... Amúgy ne foglalkozz az itt megfanyarodottak véleményével, ha neked belefér nyugodtan megoszthatod ! :3
2019. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen ez nagyon az! GÁZ
2019. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
13%
Inkabb az a gaz, hogy ti Masok izleset fikazatok. Mindenkinek mas a normalis! Mindenkinek mas az izlese!
2019. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Minden Insta kép (ami selfie-féle) magamutogatás, vagy nem? Ha bombázó alakja van akkor is az, ha lapos akkor is, ha normál akkor is. Ez a mai kor egyik nagy vívmánya. Miért kell ezen kiakadni? Ha nem tetszik, nem kell ránézni.
2022. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14

Amúgy viccen kívül, tényleg ribisek az ilyenek amiket felsoroltàl.

És igen elitéljük. Fáj az igazság?


Nagyon is ribis ha egy lány kiteszi instárs a seggét csöcsét.

márc. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15


Amúgy 50+ pasi vagyok. Nekem nem fáj az igazság, ha ez az igazság. Nekem az fáj, hogy ilyenné lett a világ, hogy mindenki mutogatja magát mindenféle szinten. Talán azért, mert én ennyi évesen nyilván nem vagyok nagyon aktív felhasználója ezeknek az oldalaknak, inkább csak nézelődök. A fiataloknak meg ez egy újdonság. Nekem sosem volt kenyerem a magamutogatás. Aki látni akar, ott vagyok az utcán. Aki messze van tőlem, annak meg akad más látnivaló.

márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak gondoltam te is egy nő vagy aki besértődött ezen.
márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!