Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire "vállaljátok fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire "vállaljátok fel a barátotokat, barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Valamiért azt érzem, hogy nehezen tudnám a családomat és a barátnőmet összeegyeztetni, valahogy a két "környezet" nekem túl más, én is máshogy viselkedem a két közegben. Ez egyébként a barátaimra is igaz.


Van más is aki szívesebben kezeli külön a családját a párjától?

Pszichológiailag mi okozhatja ezt? (Tippre nem merem felvállalni az őszinte érzéseimet, és kiskorom óta nem is nagyon került elő ez a téma a szüleimmel, emiatt idegen az egész)



2019. dec. 28. 03:18
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Bocsi, de nem értem a problémádat.

A felvállalás miért lenne hasonlóság kérdése?

A felvállalásnak miért lenne feltétele az azonos viselkedés? Az ember nyilván másképp viselkedik az apjával, meg másként a szerelmével, legalábbis normális körülmények között.

2019. dec. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen azonfelül, hogy mondjuk bemutatom nekik, nem töltenék időt mindkettőjükkel együtt, mert nehezemre esne összeegyeztetni a kettőt, szívesebben lennék velük külön-külön.
2019. dec. 28. 04:28
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ha mindkettő közegnek az őszinte énedet adod, akkor maximum idő kell hozzá, hogy megszokd a kettőt együtt. Ha máshogy viselkedsz velük tényleg, nem vagy őszinte önmagad, akkor úgysem fog sokáig tartani, problémát okozni ez.
2019. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Hogy őszinte legyek én szégyenlem a családomat, és ha lenne barátnőm, akkor nem szívesen mutatnám be őt nekik. Ezzel rengeteg sok ember van így, nyilván náluk is családi okok állnak a háttérben, mint nekem.

Ha pedig azt szeretnéd tudni, hogy a barátnőmet mennyire vállalnám fel pl a baráti társaságom előtt, akkor az a válaszom, hogy nincs baráti társaságom, egy két barátom van, előttük pedig simán, hiszen mindent tudunk egymásról. A családom nagyon meglepődne, ha összejönnék egy lánnyal, mivel még nem volt kapcsolatom...

20/f

2019. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ az illető milyen sokat hazudik sőt az ilyen embereket aligha tűröm sokáig
2019. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem mutasd be, aztán meglátod, hogy alakul. Lehet a barátnőd tök jól elbeszélget majd a szüleiddel, és akkor te is jobban feloldódsz. Lehet, hogy tényleg csak kínos lesz, de akkor legalább má biztosan tudod, hogy nem kell erőltetni.
2019. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez kérdés akkor nem is szereted azt a lányt és nem ő az igazi...
2019. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%
Miért kéne tizenévesen már az igazival lennie?
2019. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy baj lesz akkor, ha olyan párt (feleséget) választasz, ahol ez nem működik jól. Úgyhogy ne is nagyon pocsékold az idődet olyanokra, akiknél így külön kell választani a családot és a nőt/fiút, persze, ha te egyetértesz a családod szemléletével.
2019. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!