Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-19 Ti hogyan ismertétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-19 Ti hogyan ismertétek meg a barátotokat/ barátnőtöket és mennyi idő után feküdtetek le egymással?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert már minden barátnőm pasizik, én nem, és nem tudom, hogy miből áll egy párkapcsolat. Mikor szokott lenni az első puszi/csók.

2016. máj. 7. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
17 évesek voltunk és elkezdtünk beszélgetni a suliban, aztán facebookon is, egyre többet, aztán találkoztunk és a másodikon kb elcsattant a csók. Még nem feküdtünk le amúgy. Nincsenek szabályok, hogy mit mikor kell, vagy mi hogy működik, minden kapcsolat más és csakis a két résztvevőtől függ hogy mit és hogy csinálnak:) 19l
2016. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írhattok többen ;)
2016. máj. 7. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
egyenlőre sehogy :DDD :'( 18/f
2016. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
19/L. 18èvesen ismertem meg a barátom egy ismerkedős oldalon. Kb 2hètig ismerkedtünk. Aztán szemèlyesen is találkoztunk szerelem volt első látásra. Elvitt randizni többször is. 3.alkalommal volt az első csók. Ès kb 2hèt után feküdtünk le. Nem hittem az ilyen ismerkedős oldalakba de itt találtam meg èletem szerelmèt :) több mint 1ève már együtt vagyunk :) Sok sikert nektek :)
2016. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!