Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Mi a véleményetek a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Mi a véleményetek a mai magyar hölgy állományról, és mik a tapasztalatok? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Szóval, senki se értsen félre, nem szingli 14 éves vagyok, aki kérdezősködni akar, mielőtt nőt keresne.


Szimplán csak érdekel a nagy többség véleménye.

Milyenek szerintetek a mai nők, akár tinik, akár felnőttek? Rendesek, nem rendesek, lehúzósok, szolidak, stb, stb.

Milyen volt összejönni velük, milyen velük együtt lenni, stb.


Kíváncsi vagyok mások tapasztalataira, meglátásaira.

Kort és települést is írjatok, ha nem gond.



2019. dec. 29. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Öhmm...illene tudni, hogy minden ember más és más, van aki rendes, van aki nem stb. Ne általánosíts, nem korosztály és nem nem függő. Ez az alap fokozat, amit megtanul az ember. A vicces az az egészben, hogy ezt még egy 14 éves is tudja...
2019. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nem általánosítottam. Ha mindenki egyforma lenne, akkor szerinted lenne értelme a kérdésnek? Csak érdekel, hogy egyes embereknek, akik majd ide kommentelnek, milyen élményeik voltak, és mik lettek a meglátásaik.


És igen, tudom, hogy itt GYK-n nem lehet mindenkinek hinni, bárki bármit írhat, ne félj, nem lesznek befolyással a jövőmre az ő véleményeik.

2019. dec. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!