Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abban szeretnék segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban szeretnék segítséget hogy van egy srác akivel párszor találkoztam és kaptam tőle egy mobiltelefont kölcsön és egy cipőt is. Holnap megint talizok vele mert vissza kéne adni a telefont de nem tudom hogy a cipőt is visszaadjam-e?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 13:34
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Úgy illene :D
2017. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hátha abban mész a találkozóra és nem viszel másikat akkor majd máskor add neki vissza a cipőt :D
2017. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönkaptad, akkor vissza kellene adni. Vannak olyan emberek akik lenyúlják mások cuccait, őket kevésbé kedvelik az emberek. Szóval, komolyan, ne pont azt a cipőt akard megtartani...
2017. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!