Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak nem jön be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nem jön be a külsőm, belsőm akkor pár hónap, év után érdemes ujra próbálkozni nála?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Volt egy srác aki nem jött be külsőre.De kitartóan próbálkozott hónapokig végül Meg szerettem a belsője miatt és összejöttünk.
2020. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem hinném.

Aki meg csak a nyomulásod miatt van veled... hát te tudod. Én nem szívesen lennék olyannal, aki csak "egye fene" alapon van velem.

2020. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az illető, akkor például szerintem énnálam nem lenne érdemes újra próbálkoznod. Ez most csak egy példa, nem csapja a szelet nekem senki; de szerintem én asszem, hogy nem adnék esélyt.
2020. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magamat ismerve akkor sem adnék neki esélyt. Ha először elutasítom annak oka van. Nálam is próbálkoztak így már, pedig többször mondtam neki nem az esetem, de pár havonta azért bepróbálkozik.
2020. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!