Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt magányos lány? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt magányos lány? Ha igen, mi az oka a magányodnak?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki leszarja mi van velem, ezért nem is kell senki.
2020. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az mindegy:)) Úgyis mindenki csak hisztinek tartaná.
2020. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Röviden annyi, hogy egy katasztrófa vagyok.
2020. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy nincsenek barátaim. Nincs kivel megosztani a gondolataimat. A szüleim egy másik korosztály, ők sokmindent máshogy gondolnak, értelmeznek. 19/L
2020. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Folyton bántanak és az emberek könnyen megtalálják, hogy hol vagyok a legsebezhetőbb. Oda nyilakat lőnek, hogy elpusztítsanak. Most már beszélgetek senkivel, csak anyukámmal, meg ha előkerülhetetlen világi életem során az ügyintézés.

Igen, gyáva lettem. De egyszerűen néha annyira fáj, hogy megölném magam, ezt elkerülendő módon élek magányosságban, ami az életet jelenti.

Tudom, hogy nem minden ember ilyen, de egyelőre nincs senki mellettem aki más lenne.

Minden az én hibám, el kell gondolkodnom, hogy mit várok az élettől.

2020. jan. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs, kihagytam : nem beszélgetek.

( bár számomra a kérdés megválaszolása is társas kapcsolatnak számít :)

2020. jan. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs engergiám 2-3-nál több kapcsolatot fenntartani. Egyszerűen más dolgokat fontosabbnak tartok, szeretek egyedül lenni. Persze néha jól jön, hogy azzal a 2-3 emberrel elmenjünk valahová, de ennyi. Volt egy párkapcsolatom, az egész jó volt, de csak azért, mert szerelmesek voltunk. Most is kibontakozóban volt egy párkapcsolat, de nem bírtam, hogy nagyon rámakaszkodik, ezért nem találkozom vele többet. Most pedig megkönnyebbültem, hogy végre foglalkozhatok a saját dolgaimmal. Majd ha olyan vágányra terelődik az életem, biztos kialakulnak majd kapcsolatok. Most pedig élvezem az alkotói magányt.
2020. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%

Volt egy kedvenc emberem akivel nagggggyon sokat beszéltem.

Úgy aludtam el, hogy vele írogattam és arra keltem hogy itt van a neve a névlistam tetején un üzenetekkel. Imádtam. Több mint fél évig volt így.

De most ignoral. Napok óta. Hiányzik. Mindig vele beszéltem. Megszoktam. Most, hogy nem ir borzalmasan magányosnak érzem magam

2020. jan. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előző vagyok

un helyett újat szerettem volna írni :’D

2020. jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Kedvesség angyala" sosem válaszol ha normális beszélgetést akarok vele kezdeményezni, pedig kíváncsi vagyok rá milyen is valójában :D
2020. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!