Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reagáljak az instasztorijára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reagáljak az instasztorijára?

Figyelt kérdés

Ismerem a srácot, kavartunk is, viszont nem lett belőle semmi komolyabb. Én szerintem érzek meg iránta valamit 🤦‍♀️ Ma kirakott egy sztorit instára, amin ilyen kis elhúzható matrica van. Na már most én láttam már ezt a sztorit, viszont nem reagáltam rá. A kérdés az, hogy utólag gáz lenne reagálni? Vagy legközelebb reagáljak egyáltalán?

A válaszokat előre is köszönöm! 😇


2020. jan. 12. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom elhinni hogy ezeket a kérdéseket valaki komolyan gondolja.
2020. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszod 😞
2020. jan. 12. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne reagálj?
2020. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Így utólag is? Hogy láttam már x órával ezelőtt?
2020. jan. 12. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha reagálsz, akkor szerinted belédszeret? 😁
2020. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thispain ***** válasza:
100%
Egy reagálás nem oszt, nem szoroz. Legfeljebb, ha figyeli ezt egyáltalán a srác, az jöhet le neki ebből, hogy sokat gondolkodtál az emoji helyén.
2020. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy folyamat csekkolja. Szerintem simán. 😇🌼
2020. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! 🙈😊
2020. jan. 12. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!