Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Fél évet nem voltam suliban, külföldön voltam.


Van egy lány akivel nem bírjuk egymást, vmiért utálkozik. Én nem szoktam vele foglalkozni, de nem szeretném a beszólásait csak úgy figyelmenkívűl hagyni.


Mit érdemes reagálni ha megkérdezi tőlem, hogy pl.:


-Élsz még?

-Jé te itt vagy, észre se vettelek



2016. aug. 21. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

semmit, esetleg egy cifra káromkodással elküldheted délre.

De ne vedd figyelembe.

amúgy miért ebbe a kategóriába írtad?

2016. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert itt gykn mindenki itt a tini párkapcsolatoknál van :P


Végülis ez is tini kapcsolat, nem párkapcsolat, de érted. xd

2016. aug. 21. 10:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan kéne leteremteni?
2016. aug. 21. 10:45
 4/4 SIDLER22 ***** válasza:
Írjál neki #REKT-eket! Küldesz neki egy képet a PC-dről (számítógépedről) és leírod utána neki. Jó nagy a pöcöm mi? :D Már ha érti. Vagy kérdezd meg tőlle. Szerelmes vagy belém? Fúj dehogyis. Akkor meg mit b...tatsz? Vissza ne írjál mert olyat szétterjesztek rólad a neten hogy még apád is megbánja. Én régen ilyenekkel koptattam le a direkt idegesítő lányokat.
2016. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!