Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan reagáljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funaki kérdése:

Szerintetek hogyan reagáljak erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban akinek már régóta tetszem. Tök sokat nézett engem pl óra közben és sokszor találkozott a tekintetünk. Elég sokszor rámírt ilyeneket: -mit kell tennem h tetszek neked? , - Van esélyem nálad? ...

Nem nagyon figyeltem rá mosolyogtam meg minden de még nagyon barátként sem tekintettem rá.. Tudjátok közömbösen...

Viszont amikor a mögöttem lévő padba ültették elkezdtünk beszélgetni élőben is meg chaten is...tök jó haverok lettünk..

Egyik nap ràmírt a volt barátom:

( aki A FIÚ legjob barátja)

-Hogy jöjjek már össze vele meg hogy nagyon tetszek neki meg ne törjem már össze a szívét. Én mondtam neki hogy sajnálatból nem fogok senkivel járni.

-------

Viszont most fülig belezúgtam. Nem tudom hogy.. És amikor megint megkérdezte hogy bejön e nekem azt mondtam hogy kell még nekem idő. Viszont most a nyáron nagyon sokat összejártunk ( bár nem kettesben hanem a haverokkal 5-7-en) és még mindig mosolyog rám és nagyon cuki de amikor beszélgetni szeretnék vele akár élőben akár chaten mindig én kezdeményezek és ő pedig sz@rik rám. Én pedig tök sz@rul érzem magam. Nem tudom hogy írjam e meg neki hogyha akar valamit ebből ( végülis min a kettem fülig bírjuk egymást) akkor Ő is tegyen bele vmit mert én nem fogok kezdeményezni.


Aki végigolvasta és szánt rám időt annak nagyon nagyon köszöni egy 13 éves tanácstalan lány.. ❤️❤️



2016. aug. 27. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az higy nem kezdeményezel sz akkora hülyeség.


Tudod hogy tetszel neki. Neked is tetszik ő. Ha nem lépsz el fogod veszíteni. Most is kezdi feladni. Mármint nekem ez jött le. Hidd el ha összejössz vele akkor tenni fog azért hogy vele maradj.


De a te döntésed. A kérdés az hogy akarod e magad mellett tudni vagy el akarod veszíteni...

2016. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hat nem egyertelmu. Lehet hogy elmult az erdeklodese, lefutott nala ez a dolog. Ennek ez a normalis rendje. De mivel bejossz neki, hatha tudnal ra hatni ujra, probald meg mindenkeppen:)
2016. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogyan közeledjek felé?
2016. aug. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!