Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lassan 24 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lassan 24 éves helyes fiatalemberként lehet esélyem 15-17 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki 29 évesen jött össze egy 13 évessel kis szép csajjal, aki már a 14-et súrólta :D. És még nem is helyes a csávó "szerintem"! Akkor nekem lehet esélyem tiniknél is? Nem 13-14 évesnél, mert ott már nagyon ritka az éretebb lány agyra. Kűlsőre meg pláne, 15 a min! És, hogy miért ez a korosztály. Szerintem vonzóbbak mint pl egy 21-26 közötti lány! Még pedig azért mert tetszik kűlsőre egy éppen fejlődésben lévő lány. Másrészt elvileg a korosztályom felszinesebb! Meg egy tini lány szerelmesebb tud lenni. És mondták rám, sokan, hogy helyes vagyok. Valaki olyat is mondott, hogy hasonlítok Martin Garrixra. De ezt 2 jószívű barátom, mondta. Szüleim és unokaöcsém egyik haverom erre azt mondták egyátalán nem! Szerintem se nagyon hasonlítok. Meg lehet helyes vagyok, de nem annyira szerintem :D!

2020. jan. 13. 19:07
1 2 3 4
 1/32 Lazy Lover ***** válasza:
22%
Igen lehet
2020. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Stark2000 ***** válasza:
86%
Egyetértek a második válaszolóval. Elhiszem, hogy külsőleg vonzóak a fiatalok, de szerinted mit tud neked 24 éves létedre nyújtani egy 15 éves? Annyi szép csaj van 2X korral, nem értem mit eszel annyira a tiniken.
2020. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

“tetszik kűlsőre egy éppen fejlődésben lévő lány”

Egy látens pedofil g ci vagy.

Lehet lepontozni. De amúgy ugye tudod, hogy az istenített haverod bűncselekményt követett el, mikor megkefélt egy 13 éves kislányt?

2020. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Jah, jobban tudnak szeretni, de ők is felnőnek aztán mehetsz a levesbe. Ezek után meg felnőtt nő nem fog veled ismerkedni.
2020. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#2 Olvass! Leírtam, hogy a normális tini csajok jobban tudnak szeretni a hormonok miatt! 3-nak pedig azt is üzenem, hogy nem az a terv, hogy megbsszam, én nem fogom kényszeríteni. Ha szeret a csaj majd ő fog és akkor belemegyek! Ha meg nem fog, akkor a szeretkezés ki is maradthat! Amúgy is több nővel feküdtem le 13 éves korom óta, mint ahány éves most vagyok :D!
2020. jan. 13. 19:59
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
A napokban volt egy kérdés, amit egy hiszékeny kislány írt ki, akinek ugyan ilyen, hozzád hasonló infantilis 30 éves palija volt. Na ott megtalálod mi a baj ezzel. Amúgy lehet esélyedd, az ilyen kislányok buknak a hozzád hasonló látens pedofilokra, akik agyban elfelejtettek felnőni, vagy legalábbis sikertelenek a saját korosztályuknál. Tuti tipp: szerezz egy kocsit, és minimum félisten leszel a szemükben.
2020. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

hmmm.. https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..


Ennek a válaszolónak mégis tudtak normális válaszokat adni! Velem mi a baj az a - 1 év vagy talán, hogy felhoztam a 29 éves haveromat. Nem kifogásként csak ő, hogy szerzet magának tinit ha nem pénzes meg nem is helyes. Azt, hogy annó fuckboy voltam csak utólag írtam ki és most pedig azt írom. Ha bajotok van gyertek Nagykanizsára, bárkit szétvernék innen. 10 év thai box 7 év izom építés,szerintem elég ha ennyit írok! És lenne esélyem a saját korosztályomnál,de legtöbbjük olyanokon problémázik amin felesleges!De a csicskák jöjjenek még azt írhatják a csicska kifogásaikat is. Majd lesz itt pár normális válaszoló is!

2020. jan. 13. 20:13
 8/32 anonim ***** válasza:
15%

Igen lehet mert pont ideális és még határon belül van a korkulonbseg.

18L

2020. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
A gyerekes megfogalmazású kérdésed és kommentjeid és az önajnározásod elárulják, hogy egy érett 20+ éves nőnél nem sok esélyed lenne. Valószínűleg a normálisabbja szóba se áll veled. Fiatalabbaknál van esélyed persze, mivel a jó részük még nem lát át a szitán, és sokaknak a belső értékek még nem elsőrangúak ilyen korban.
2020. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

Legalább várjatok meg hogy min.18 éves legyen.

Amugy meg mi a f#szom van már ezzel a sok pedofillal.

2020. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!