Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami tuti tipp felejtéshez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami tuti tipp felejtéshez?

Figyelt kérdés

Volt egy lány akit megismertem és nagyon beleszerettem. Pár hónapig együtt is voltunk, de szakítottunk. Kicsit jobban megviselt mint vártam. Nincs étvágyat, nem tudok aludni, csak ő jár a fejemben. Eléggé zavar a dolog, nem igazán tudom elfelejteni egy pillanatra se, mindíg eszembe jut és olyankor szomorú vagyok de nagyon.

Kinek mi vált be ilyen helyzetben?


F



2020. jan. 16. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idő begyógyítja a sebeket. Ne emészgesd magad, ez nem evzet jóra, inkább keress hobbit, menjél le a konditerembe, vagy vadászni, esetleg sörözni a haverokkal, próbáld lezárni magadban a dolgot. Aztán ha készen vagy, jönni fog egy lány, újra bepaliznak. Járj nyitott zsemmel ;)
2020. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress valami feladatot magadnak, sportolj, főzz, ilyesmik beszélgess másokkal, az a lényeg hogy elfoglalt legyel
2020. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Nekem az segitett sokat hogy stilust valtoztattam, igy egyszerubb volt otthagynom a multat a regi stilusommal egyutt mert szamomra osszefuggott a ketto.

Lehet fura ez, de rengeteget segitett egy uj hajstilus, es a ruhazatomat is levaltottam teljesen, majd belekezdtem egy uj hobbiba amit pedig radbizok mi lesz, de hidd el rengeteget tud segiteni. Kitartas batya!c:

2020. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a játék segített tovább lépni. Kikapcsol, elfoglalod magad vele. Kezdetben nehéz, de hidd el hogy az idő megoldja! Az én esetemnek már 2 éve. Ma is eszembe jut néha, de nem úgy, hogy "miért lett vége...", hanem egy leckének fogom fel, elfogadom a helyzetet, és bízom abban, hogy egyszer majd jön olyan, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok. Ha elfogadod a helyzetet, hidd el, hogy sokkal könnyebb! Sok sikert kívánok és fel a fejjel! :)

24/L

2020. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő megoldja, és a figyelmed elterelése egyéb elfoglaltsággal (pl. netán tanulás...) segít.
2020. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!