Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Valami tipp a...

Mit tegyek? Valami tipp a felejtéshez?

Figyelt kérdés

Sajnos beleestem abba a hibába hogy szerelmes lettem a tanáromba.Tudom hogy nem szabad és nem is szeretnék tőle semmit bármennyire is szeretem.Az fáj a legjobban hogy "elhitette velem hogy kedvel,tetszek neki" voltak erre konkrét jelek,amit most nem szeretnék leírni, esetleg privátban és most nem tudom elfelejteni őt.Idén érettségiztem a 4 év alatt mindig is tetszett de 2 éve érzem azt hogy szeretem.Keresni nem fogom mert van családja,bár kétlem hogy boldog házasságban él (többször célzott rá).


Szóval van valami tippetek hogy felejthetném el? (az idő múlásával tudom!) , de azon kívül valami tipp?


19L


2018. jún. 27. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Irtam privatot, kokemenyet!
2018. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én egy fiúba voltam reménytelenül szerelmes. Tudom, hogy nem ugyan az, de az érzések azonosak. Én is több mint két évig szerettem. Az elején elhitette velem, hogy szeret, akkor még nem szerettem, de megváltoztak a dolgok. Na de, jöjjön a tippem. Keress egy aranyos srácot magadnak. Nekem csak ez tudott segíteni. Most sincs pasim, soha nem is volt még, de szerintem egy próbát megér. Remélem tudtam egy picit segíteni. :)
2018. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

FACK YOU TANÁR ÚR !

LOOOOOOL

2018. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!