Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok! Miért áll fel neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Miért áll fel neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na az a lényeg hogy mikor barátommal vagyok mindig feláll neki.De amikor a suliban csak mellé ülök már attól is.Már akkor is ez volt mikor még nem jöttünk össze.Persze nem szégyenli és nekem is nagyon bejön.Mikor rákérdeztem mitől csak annyit mondott hogy miattam.

Mit értett azalatt hogy miattam?Ennyire tetszenék neki?Lányok a ti párotok is csinál ilyet?Fiúk nektek mi a véleményetek ti is ezt csináljátok a barátnőtök közelében?Írjatok nemet légyszi.Előre is köszönöm a válaszokat.☺️



2020. jan. 18. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Vonzódik hozzád.
2020. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
kissé degenerált szaga van a dolognak, de ha neked tetszik akkor oké minden
2020. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

a suliban mindenki előtt mutatta vagy mondta, hogy felállt neki? meg ha nem is voltatok együtt még,akkor minek mondta xdxdxdxd

amúgy nem gáz, az a lényeg,h neked tetszik és a barátodnak is tetszel

2020. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
60 év múlva nem lesz ilyen probléma:)
2020. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinek feláll ilyenkor.

Fiatalabbak még kanosabbak, kevésbé tudják kezelni.

2020. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Szexuálisan zaklatott.
2020. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt ilyen, de mi sem voltunk együtt, csak khm.. majdnem😅

Miközben megölelt, éreztem😆

2020. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bajer válasza:
Ennyire felizgattad a puszta jelenléteddel. Párszor nekem már attól felállt, hogy lány ismerősömmel sima arcra puszit váltottunk. Forró nyarakon meg a kánikula váltja ki nálam ugyanezt.
2020. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!