Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ti szoktatok direkt órákkal később vissza írni egy fiúnak/lánynak?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miért?

2020. jan. 12. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem jelzi a telefonom, direkt lenyomom a netet. Akkor nézem meg amikor ráérek és akkor is válaszolok.
2020. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha épp nem érek rá hosszabb választ írni (egy regényt nem akarok lerendezni egy “ok”-al).
2020. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve akkor is, ha nem érek rá beszélgetni hosszan az illetővel.
2020. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte válasz következik. Íme az okok, amiért valaki szándékosan később válaszol:


- nem vagy neki annyira fontos vagy amivel ráírtál az nem elég érdekes ahhoz, hogy azonnal válaszoljon

- idegesíted, de nem akar annyira bunkó lenni, hogy nem válaszol, ezért vár (hátha akkor nem beszéltek annyit, észre veszed)

- elfoglaltnak akar tűnni, azt akarja mutatni, hogy “van élete”

- te se válaszolsz neki rögtön, ezért ő is vár arra, hogy neked válaszoljon

- nem tudja, mit reagálhatná rá, gondolkozik még a válaszon

- nem ér rá (és ahelyett, hogy ezt leírná) inkább ignorál

- nincs kedve beszélgetni, chatelni


Én személyesen ritkán, de szoktam ilyet csinálni.

Vagy nincs kedvem írogatni, vagy éppen azzal az emberrel nincs. Hülyeség, de akkor is szoktam ezt tenni, ha tetszik valaki, ilyen “mű elérhetetlenség”.

Szóval nem egy jó dolog, de szoktam ezt tenni és szerintem nagyon sokan még rajtam kívül.

2020. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Engem baromira idegesít, ha valaki nem válaszol hamar. Persze, ha van más dolga, akkor nem baj, de amikor mondjuk tudom, hogy otthon van és nem csinál semmit, akkor nem szoktam megérteni, hogy miért nem tudunk négy üzenetet egyhuzamba váltani. Ha valaki így elérhetetlennek mutatja magát, azt én nem is fogom elérni.. Küzdök egy lányért, ha látom hogy van értelme és van esélyem. Viszont ha ő annyit nem képes, hogy visszaírjon hamar(abb), akkor ott nálam elveszett.

Én egyébként mindig hamar válaszolok, nincs olyan, hogy direkt kivárnék.

2020. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoktam. Több okból kifolyólag. (voltak akik leírták már előttem, de:)

-nem tudom, mit kéne reagálnom

-nincs sok időm beszélni(esetleg tanulok, filmet nézek, olvasok)

-éppen indulok valahova(utazás, baráti találka, család)

-ő se szokott soha visszaírni egyből

-antiszociális hangulatom van és senkivel nincs kedvem beszélni


Volt olyan is, hogy egy srácnak szülinapja volt, fenn voltam hajnalban még nemtudom meddig, de csak délután írtam neki, nehogy belelásson a dolgokba többet.

19L(bocsi, ha ez már nem ,,tinikor,, lenne, de relevánsnak gondolom a válaszomat)

2020. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Én szoktam:D hogy kicsit jobban várjon rá, nehezebben kaphatónak gondoljon. És az se baj, ha látja hogy van életem:D
2020. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!