Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezt ti is szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt ti is szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
Megszoktátok beszélni a haverjaitokkal, hogy melyik csaj jön be? Beszéltek e arról akivel éppen irogattok? Segítetek olykor kitalálni hogy mit irjatok egy lánynak? Vagy ezt csak mi lányok csináljuk?

2020. jan. 22. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nem
2020. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyeneket inkább egy lánybarátommal szoktam megbeszélni, de amúgy a fiúk nagyrésze igen, meg szokták beszélni egymás közt.
2020. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
85%
Haverokkal nem, barátokkal igen.
2020. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Jó most akkor ezt lehetne fokozni, hogy a haverokkal nem, barátokkal igen. Barátokkal nem csak a testvéreimmel. Testvéreimmel nem csak a Véreimmel. Kiakasztó.

Szóval én csak azokat a lányokat beszéltem meg a haverokkal, akiket fel is vállaltam előttük, vagy ha tanácstalan voltam eggyel kapcsolatban VAGY , ha nagyon büszke voltam arra, hogy sikerült felcsípni valami elég csinos csajt. Viszont nagy ritkán előfordult, hogy teljesen nem érdekelt egy lány és oda adtam egyik havernak a telefont, hogy ő írjon neki valamit.

2020. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tárgyalunk ki minden lányt akivel éppen beszélünk csak azt aki említésre méltó. Nem szoktunk tanácsokat adni, hogy miket írjon. Aki tud az tud, nem kell segíteni, ha nem tudnak egymással beszélni akkor hiába segítenék később úgy se menne nekik a dolog.

Bár volt olyan, hogy koli szobatársam 1 estére ide adta a telefont, hogy beszélgessek egy csajjal. Másnap beszélgettek még egy kicsit és össze is jöttek. Később szakítottak is, mert hiába tudok bánni a nőkkel, ha ő nem olyan. Teljesen másképp beszélek egy lánnyal, mint a haverjaim. Nekik a nők csak 3 lyuk, nekem azért jóval többet jelentenek, szeretem és tisztelem a nőket. Hiába segítek nekik felszedni valakit, ha ők utána nem tudják azt a szintet hozni. Ha össze vesznek tudok segíteni megint, de hiába, ha utána megint elszúrják. Szóval nem igazán szólunk bele a másik dolgába.

2020. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!