Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar ennyire, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ennyire, hogy volt barátom új barátnője ugyanazt akarja tanulni egyetemen, mint én?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon zavar, hogy az a lány is azt akrja tanulni, amit én. Nagyon sokat dolgoztam a jelenlegi helyzetemért és tudom, kicsinyes rezsemről ilyeneken idegeskedni, de nagyon zavar! Mert közben könnyebbítettek az első éven is és nekem nagyban erre ment rá a kapcsolatom...

2020. jan. 25. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Féltékeny vagy.
2020. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
#1 hallod te egy zseni vagy
2020. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
#2 A kérdés az volt hogy miért zavarja hogy az exenek a barátnője ugyan azt akarja tanulni mint a kérdező. Azért mert féltékeny. Így bármennyire is hihetetlen a csöppnyi agyadnak, ez egy korrekt válasz volt.
2020. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem azért, mert ezzel úgy érzed, hogy a helyedbe lépett. Hogy úgymond olyan, mint te, de a pasinak mégis ő kell, nem te. Vagy talán még nem tetted túl magad ezen, és gondolom nem bírod elviselni a csajt..
2020. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Ezt úgy írod, mintha te belelátnál a kérdező agyába, pedig valójában fingod sincs arról, hogy miért érzi ezt. Ebből kiindulva a válaszod kicsit sem nevezhető korrektnek, illetve a hozzáfűzött kis megjegyzésed is csak azt bizonyítja, hogy egy lelkileg szegény ember vagy.
2020. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 eleve a kérdező forgalmazásából lejön hogy féltékeny. Azon meg nem értem miért vagy meglepődve hogy egy teljesen normális válaszra ideböfögsz valami flegma baromságot, én meg elmagyarázom számodra mert ilyen alapvető dolgot képtelen vagy leszűrni. Itt nem én vagyok a lelki beteg kisbarátom...
2020. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!