Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiztam pár hónapja egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam pár hónapja egy lánnyal. Majd lekaptam és nagyon zavarba jött miért?

Figyelt kérdés

Randiztam pár hónapja egy lánnyal.Majd lekaptam és nagyon zavarba jött miért?szinte remegett.Majd friendzoneolt mert nem érez irántam semmit de akkor miért jött zavarba ha lekaptam?


Azota beszéltünk pár hetet,majd ugy vettem észre hogy nem akar velem beszélgetni.Karácsonykor irt rám utoljára...


14 éves én 16.Lehet hogy még fiatal?Vagy tényleg nemérez semmit?Én ezt mar tenyleg nemertem



2020. jan. 9. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem még éretlen ehez.
2020. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert egy bunkó vagy!
2020. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2,miért lennék bunkó?
2020. jan. 10. 06:24
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom a 2 arra gondol hogy úgy csókoltad hogy ő nem akarta.Plusz valószínűleg neki ez volt az első és azért jött zavarba.Ja és azért mondta még hogy bunkó vagy,mert olyan félvállról beszélsz róla.És lehet most elrontodtad az első csókk élményét.
2020. jan. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4-es.Én azthittem,és ugy láttam hogy mintha készen ált volna rá.Miazhogy félvállról beszélek róla?És ezen én is gondolkoztam.

Majd másnap bocsánatot is kértem tőle.



#5Egy ilyen gyökér,neked sem lehet több eszed ahogyan látom

2020. jan. 10. 18:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Bunkó vagyok meg már gyökér is,azitán meg már hülye is.
2020. jan. 12. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!