Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy kis problémám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kis problémám, amire nalam tapasztaltabb ferfiak/nők tudnának kielégítő valaszt adni. Többi lent?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki amúgy párkapcsolatban van pár eve, de megismerkedtünk és elég hamar egy hullamhosszra kerültünk. az o elmondása alapjan jobb barátjának tart mint akit eloben ismer. régebben mindig kerdezte milyen legyen a korme, meg mit vegyen fel, meg amíg hazaért mindig felhívott és “hazakisertem”. de ezek elmaradtak idővel tole, igazából én sose kerestem igazan a társaságát meg sosem flortoltem vele a baratja miatt. meg amúgy sokszor helyezett a baratjai ele is. mostansag odáig jutottunk, hogy mostmár odáig jutottunk, hogy olyan dolgokat mond el amit masnak nem igazan, de a fent említett dolgok ködbe vesztek. ez valójában mi lehet az o reszerol, érdemes e nekem ki kezdenem vele?
2020. jan. 29. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem addig semmi értelme kikezdened vele még barátja van.
2020. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De add ra burkoltabb celzasokat, hogy nem érzi jól magat abba a kapcsolatban, és nem kapja meg amire vagyik
2020. jan. 29. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy erőteljes friendzone, esetleg búfelejtőnek jó leszel, ha a barátja lelép vagy féltékennyé akarja tenni a barátját.
2020. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Egy ribizlivel? Minek?
2020. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne friendzone? nagyon sok megnyilvánulása nem ezt mutatja, meg a regota ismert barátait is mellőzi miattam🤔
2020. jan. 29. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira rossz a kapcsolata, meg annyira veled akar lenni, akkor majd szakít a barátjával. Amíg ezt nem teszi meg ne gondolj bele többet a dologba.
2020. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én épphogy, elerhetetlent csinalom, és nem foglalkozok vele sehogysem. szóval tema se volt ez, hogy össze jönnek e vele
2020. jan. 30. 00:34
 8/8 Livi1217 válasza:
48%
Szerintem friend zone-ba fogsz kerülni szóval tapos a gázra
2020. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!