Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velemeny arrol ha egy kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemeny arrol ha egy kapcsolatban a lany a fiatalabb de egyben a tapasztaltabb is mint a fiu?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
arra gondolsz, hogy a fiú 17, de nem volt még barátnője, de csaj meg 15 és leszopott már 4 embert?
2017. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt ilyen barátnőm. Én 18 voltam és még nem volt soha kapcsolatom, ő 16 volt és már volt kapcsolata.


Semmi gond, ha van szerelem. Legalább nem lesz annyira gátlásos szexuális téren, mint egy szűz.

2017. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az általános manapság.
2017. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Tapasztaltabb miben? Ha szexben akkor nem örülnék neki, ha a fél város átment volna a kiszemelt lányon...

Ha csak szimplán párkapcsolatokban tapasztaltabb, az természetesen pozitívum, nem kell az olyan nyivákolásokat hallgatni, amiket az emberek az első kapcsolataikban szoktak lerendezni.

2017. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban tapasztaltabb.ugy ertve hogy mar csokolozott, esetleg volt baratja de meg szuz viszont a fiunak semmi ilyen
2017. dec. 14. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
#5: Akkor nem gond.
2017. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
és ha már seggbekúrták a csajt az tapasztaltnak számít?
2017. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolja minden csaj hogy ő milyen tapasztalt, milyen okos.
2017. dec. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!