Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az osztálytársamtól nagyon gáz csajozási próbálkozás volt?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam (10.-es) ráírt egy 9.-es csajra, aki tetszik neki. Az osztálytársamról azt kell tudni, hogy kicsit fura a humora és elég idegesítő is tud lenni, a kinézetéről meg ennyit, hogy kicsit igénytelen és ápolatlan szokott lenni. Na de a lényeg.

A beszélgetés:


Osztálytársam: Csáó, köszi hogy visszajelöltél, egyébként jól tetted, mi vagyunk a gólyáztató osztály és akit megtaláltam az osztályodból azt bejelöltem


Csaj: Hai, hát így nem tudom ki vagy xd de biztos..


Osztálytársam: Nem baj, majd fogod. Én a ****** gólyatesója vagyok, de felment tőle a vérnyomásom kérdem tőle: mit szeretsz? semmit. mit csinálsz otthon? tanulok. Úgyhogy majdnem ráírtam a gólyajelvényére, hogy stréber vagyok


Csaj: Xdd adtam volna


Osztálytársam: egy valamire jó volt a gyerek, odaadta a számológépét, mikor dolgozatot írtunk


Csaj: az komoly


Osztálytársam: ismered a ***** tanár urat? szerintem nagy arc


Csaj: névről csak


Osztálytársam: majd szünet után mesélek róla


Csaj: *küldött neki egy ilyen messengeres likeot*


Osztálytársam kicsit később: én szoktam néha matekosan bűvészkedni, és annyira megtetszett a neved, hogy várost varázsoltam belőle

(és ez után küldött egy képet egy lapról, amire le volt írva a csaj neve, és a vezetékneve volt a számláló, a keresztneve a nevező, és az egészből csinált egy ilyen egyenletet, amiből kijött neki valahogy az, hogy szidni)


Csaj: Csaj: ohm aha....


Osztálytársam: Tudom, ausztrália fővárosa sydney, de kiejtés szerint szidni


Csaj: *küld neki megint egy ilyen likeot*


Osztálytársam később: Hali, figyelj, nem tudsz nekem mondani valami jó filmet amit érdemes lenne megnézni?


Csaj: hát így nem ugrik be semmi bocsi


Osztálytársam: nem gond, azért köszi. még egy kérdés, ha szabad tudni, hova valósi vagy?


Csaj: *leírja hol lakik*


Osztálytársam: még mindíg jobb, mint ahol én lakok, van két bolt, de egyik sincs nyitva hétvégén. egyetlen pozitívum, hogy a világ közepe és fél órára van győrtől


Csaj: ahhha...


Osztálytársam később: Ez felháborítú, Miskolcon tök jó a mérnökképzés. Egy gond van, magyarország harmadik legnagyobb városa és van 1db meki, egyetlen egy


Csaj: ahhaa...


Osztálytársam: szia, kérdezhetek valamit? te milyen nyelvet tanulsz?



Erre már nem jött neki válasz :D Nagyjából ugyan azt írtam le, mint amit az osztálytársam, csak kijavítottam azt a rengeteg helyesírási hibáját. Bocsi, ha hosszú lett, de úgy éreztem, muszáj megtudnom, ti mit gondoltok erről, mert szerintem elég gáz volt:D A csaj ez után elküldte az osztálytársainak, majd az osztálytársai elküldték az én osztályomból embereknek, és így eljutott hozzám is ez a beszélgetés. Lányok, ti mit reagálnátok, ha egy fiú így akarna titeket felszedni? :D


2020. jan. 31. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A srác ontotta magából a hülyeséget, ahelyett hogy elhívta volna egy randiraa lányt. Amúgy Ausztrália fővárosa Canberra.
2020. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez is igaz :D
2020. jan. 31. 13:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És az sem igaz, hogy Miskolcon 1 db meki van. 🤷‍♀️

Egyébként nekem úgy tűnik mintha a csaj le akarná rázni (szinte biztos), ennek ellenére még mindig írkál neki az osztálytársad (feleslegesen) . Úgyhogy szerintem is kicsit gáz ez a beszélgetés.

2020. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én sem beszélek valami jól lányokkal, de ez..... Ezt már fájt olvasni 😂😂
2020. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom a csavot. Igy nehez lesz becsajoznia.
2020. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszi ezt a kérdést, ettől sokkal kevésbé érzem magam gáznak!:D
2020. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még én is jobb vagyok🤣🤣
2021. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 terminator9000 ***** válasza:
100%
Ez a beszelgetés má nekem volt ciki
2021. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igen, aki nem tudja milyen a szekunder szégyen, nagyjából ilyen
2021. jan. 3. 01:35
 10/11 terminator9000 ***** válasza:
Lol te is fenvagy(8 vagyok) boldog újévet!
2021. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!