Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy találjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy találjátok meg a tökéletes határt a gyengédség és a férfiasság között?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy szerintem túl gyengéd voltam a lánnyal akivel alakulnak a dolgok, és félek hogy az általam gyengédségnek titulált viselkedést rámenőségnek vette! Hogy kell ezt jól csinálni? Hogy kell vonzónak viselkedni a lányokkal?

2020. febr. 3. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyen meg mindig a távolság. Az agyaddal gondolkozz, ne az érzéseid vezéreljenek. Higyje, hogy nem kaphat meg ugyanúgy pillanatok alatt, mint bárki mást, játszd az elérhetetlent, amibe belefér egy kis figyelmesség, kisebb ajándék stb. Régen rossz, ha ezek nem jönnek belülről. Egy 10-es lesz, köszi.


Amúgy valakinek nem kell ezeket megjátszania, mert az évek alatt ilyenné válik.

2020. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden lány mást keres a férfiban. Meg kell ismerned, hogy neki mi jön be és mi nem.

Kérdezd az érzéseiről, mit szeret, mi taszítja. Éreztesd vele, hogy nem csak a testét, hanem a lelkét is be akarod járni minden érzékeddel, eközben ne legyél ítélkező, fogadd el az egyéniségét. Csak így tud majd megbízni benned.


Nincs határ a gyengédség és férfiasság között.. Egyáltalán mit értesz férfiasságon? A gyengédség túloldalán inkább a szenvedély van szerintem.

A férfi, mivel megismerte a lányt, akire vágyik, tudja mikor kell gyengédnek és mikor kell szenvedélyesnek lennie.


Hideg fej, forró szív.

2020. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lányként annyit mondanék erre, hogy mindenki mást igényel, sőt van, hogy más időszakokban más viselkedést szeretne a párjától vagy a sráctól, akivel éppen találkozgat. Elég nehéz ezt eltalálni, de talán erre mondják, hogy egy hullámhosszon vannak, mindketten ösztönösen ráéreznek, hogy éppen mi kell a másiknak. Máskülönben könnyen el lehet így menni a másik mellett, és annak sosincs jó vége.

Én ismerek olyan fiút, akitől olyan távol áll a gyengédség, mint Makótól Jeruzsálem, aztán egy végtelenül érzékeny, romantikus lánnyal találkozott és teljesen megváltozott a közelében, ha együtt vannak, mintha kicserélték volna a srácot. És az ellenkezőjét is láttam már, jól félreértették egymást a felek, aztán lett belőle nagy sértődés meg veszekedés...

2020. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!