Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen típusú fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen típusú fiúk jönnek be? Külső és belső?

Figyelt kérdés
Mivel lehet titeket elvarázsolni belső tulajdonságok közül?

2020. febr. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Legyen magas, izmos, rohadt gazdag, jóképű, kedves, papucs... Kb ezekkel 😆
2020. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

A külsővel úgy vagyok, hogy vagy megfog, vagy nem, nem számít barna vagy szőke, DE: foglalkozzon a testével, és legyen ápolt, az a legfontosabb.


Belső: legyen határozott - legyen férfi minden helyzetben, legyen humoros de ha az adott helyzet megköveteli akkor legyen komoly. Számomra fontos az intellgiencia is.


18/L

2020. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Magas,vékony, sötét hullámos hajú,sötét szemű. Ne cigizzen! Belsőre: ne legyen nagyszájú. Komoly de azért jó humorú, kedves,intelligens( de ne okoskodó). Inkább olyan jófiús.
2020. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

#3

Aztán majd jön hogy milyen unalmas, jön egy rosszfiú és viszlát jófiú. Majd mehet a picsogas hogy milyen rosszak a pasik mert csak kihasználnak....

(Ha nem igaz rád, ne vedd magadra. Viszont ez szokott történni a jófiúkkal nagyrészt.)

2020. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ideálom:Szőke,kék szemű olyan kb.170cm.Intelligens,megértő,humoros.

Eddig ahhoz képest csak fekete hajú srácot kedveltem(szemilyiség miatt)és egyiknek se volt kék szeme. :D

A jelenlegi kiszemeltem is fekete hajú és zöld szemű.Jól eltudtam vele beszélgetni.Ráadásul hasonló az érdeklődési körünk és nagyon figyelmes.Az egyik legjobb tanács:Figyelj rá,az nagyon nagy bónusz lehet.Például beszélgetésnél úgy fogod éreztettni,hogy fontos és figyelsz.Erre lehet hogy nincs lehetőséged nagyon,de sok lány el olvad,ha tudsz a gyerekekkel bánni.Egyszer ilyen előadást kellett tartanunk és a kiszemeltem is ott volt.Nagyon sok kis gyerek ott volt és nagyon aranyos volt az interakciója velük. :D

Ó és próbálj valami olyanról beszélni amit tényleg nagyon szeretsz.Az mikor valaki valamit nagyon szeret és épp beszél róla az nagyon aranyos tudd lenni. ^-^

És a legjobb tanács az:Légy önmagad,sok sikert amúgy :D

2020. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Külső:magas,sportos,jó képű, nem hátrány a világos haj és szem.

Belső:vicces,egy kicsi perverz humorú, védelmező, házias, inteligens, elfogadó.

+pont ha szereti az animéket és a pop rockot.

2020. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
csakis barna haju, sotet szemu(barna, kek) magas, jo hang ilyenek
2022. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Humoros, hulye vicces 🥵
2022. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!