Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha annak a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha annak a fiúnak aki tetszik a legjobb barátnőm jön be?

Figyelt kérdés

Már elég régóta tetszik egy srác,akivel jó barátok is vagyunk és tényleg nagyon fontos nekem. Néha vannak olyan pillanatok amikor elég kétértelműen ír és volt már olyan is hogy rámírt egy fiú akit ismert és tök jól elbeszélgettünk. Ezt valahonnan megtudta a srác aki tetszik és kiakadt hogy ez a fiú ilyen meg olyan és hogy tiltsam le vagy mondjam hogy van barátom. Amikor ilyeneket csinál mindig azt hiszem hogy akár ebből lehet is valami, viszont ő eléggé "fuckboyosan" viselkedik más lányokkal és ezeket a dolgait el is mondja nekem. Most meg a legjobb barátnőmre mondta hogy próbálkozna nála ha szabad (mert a legjobb barátnőm beszélgetett egy osztálytársával,de aztán végülis nem lett belőle semmi). És a barátnőm tudja hogy nekem ő tetszik és nem is akarna tőle semmit,de a srác aki tetszik elterjesztette hogy ők kavartak ezért a barátnőm ráírt,hogy hogy gondolta ezt. A srác persze nem tudott annyira semmit sem mondani,hanem inkább próbálta terelni a témát és elkezdett próbálkozni barátnőmnél, aztán amikor barátnőm nem írt vissza neki rámírt hogy mondjam neki hogy írjon vissza...

Az a baj,hogy mindig ez történik,hogy a fiúnak aki tetszik a legjobb barátnőm jön be...és nem tudom mit tegyek...

Válaszodat előre is köszönöm!



2020. febr. 4. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez hardver hiba lesz, biztos hogy jó kategóriába raktad?
2020. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

A barátnő 1.0 verziója a legjobb, arra kellene downgradelni

[link]

2020. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegény lány kétségbe van esve te meg ezt tudod rá írni? De miért? :D


Ez sakk matt helyzet, nem nagyon tudsz mit tenni, maximum azt hogy eltávolodott a fiútól.

2020. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Ha nem lennék most ilyen helyzetben, akkor talán még értékelném is a humorérzéked,de ez most annyira nem segitxd
2020. febr. 5. 20:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló! Az ezzel csak a probléma,hogy egy keresztény közösségbe járunk ezzel a sráccal és így elég nehéz lenne eltávolodni tőle,és mint említettem ezeket a dolgokat leszámítva még egy jó barátomról is van szó.
2020. febr. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!