Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom kezelni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kezelni, hogy a srácnak a legjobb barátnőm tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igen, 25 éves lány vagyok. Kicsit később kezdtem az egyetemet, mint a korombeliek. A legjobb barátnőm 22 éves.

Az egyetemen van egy fiatal tanársegéd, aki idén jött, annyi, mint én. Nos, én nem tudtam, hogy ő tanár, és már a kezdetektől megtetszett nekem(mindenki azt hiszi, hogy diák). Barátnőm tudja, hogy mennyire bejön nekem.

Fel akartam venni hozzá órát, viszont nem tudtam, ellenben a barátnőmnek muszáj volt. Nos, ha egyedül vagyok a folyosón, mindig megbámul engem, volt, hogy rám mosolygott, rám köszönt(pedig nem is tanít). Ellenben, ha ott a barátnőm, akkor csak a barátnőmet bámulja, csak neki köszön, rám sem pillant, és ez nekem nagyon rossz. Barátnőm folyton mesél róla(szerintem neki s tetszik), meg folyton azt hallgatom, hogy ők órán mennyit viccelődnek meg mennyire bírja őt a srác és a srác csak a barátnőmet kéri fel dolgokra. Barátnőm mindig kicsípi magát, ha a sráccal van órája.

Ez annyira gyerekes részemről, de olyan vagyok, mint egy kiskamasz. A srác már annyira megfogott, hogy rengeteget álmodok vele, és sokszor reménykedem, hogy összefutunk.

Szerintetek van mit tenni, vagy ezt engedjem el? Esküszöm nektek, ilyen plátói szerelem még nem volt nekem soha, ezért nem tudom kezelni. Sajnálom, ha gyerekes téma, segítséget örömmel fogadok.


2019. nov. 21. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Te is megfelel él neki, de van jobb.

De a nagy vigyorokon túl tudsz bármit róla?

Annyi idősen én már apuka voltam.

Keresd valami szakmának látszó kérdéssel, hátha.

Annyi előnyöd van, hogy nem tanít.

2019. nov. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj. El fog múlni ez az érzésed.
2019. nov. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj beszélni vele. A barátnődet tanítja, így ha etikus nála nem próbálkozik be.

Téged nem tanít. Próbáld megkeresni valamivel, tanulással kapcsolatban, próbálj beszélgetni vele, ha beszélgettek próbálj kicsit flörtölni de ne úgy hogy kínos legyen.

Ha azt lstod tetszel neki az jó. Utána próbáld elhívni valahova, indokolhatod azzal hogy mivel nem tanít, nem etikátlan.

Egy próbát nem ér.

2019. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér*
2019. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!