Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is tetszik ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is tetszik ha egy lánynak kicsit vastagabb a combja és nagyobb a feneke?

Figyelt kérdés

Én nekem valamiért nagyon tetszik az is! Persze nem nagyon vastag combra, meg nagyon nagy szét fojt fenékre gondolok. És lapos, vékony hassal társúlva szeretem meg persze szép pofival! És azt szeretem ha a nagy fenék formás is. Legtöbb haverom inkább a kicsi/közepes formás fenekeket szereti. Az is tetszik. De szerintem a kicsit vastagabb comb és nagyobb fenék sokkal vonzóbb, nőiesebb!

18/F



2020. febr. 9. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
A leírásod alapján, szerintem neked per pillanat tökmindegy lenne, csak valami legyen...
2020. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a vékony láb és kicsi, formás fenék tetszik, de ha neked a vastagabb tetszik, akkor az! Köztudott szerintem, hogy nem mindenkinek ugyan az az ízlése. Felesleges ezen rágódni, agyalni. Nem kell sértegetni, vagy jobbá tenni a másiknál a saját vagy más ízlését, illetve lányt megbántani vele. Te azt tartod nőisebbnek, én fordítva. Értelmetlen vitázni, érvelgetni ízlésen, mert sehova sem vezet. Mindig lesz olyan, akinek hasonló alak tetszik, mint neked és akinek teljesen más. Ha emiatt kérdezed, akkor megnyugodhatsz: nem vagy a világon egyedül vele :)
2020. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem azért kérdeztem, csak kíváncsi voltam, hogy itt mennyien fordúlnak meg akik ezt és mennyien akik azt tartják nőiesebbnek!
2020. febr. 9. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Alkalmatlan erre ez az oldal, de bármelyik másik is. Most tegyük fel, neked tetszik valami, akkor max mit írsz rá? Nagyon jó, stb. De ha valami nem tetszik... valamivel nem értesz egyet, mindjárt más a felállás. Attól függ, hogy teszed fel a kérdést. Mikor és milyen kategóriába, milyen szöveggel. Ebből valós statisztikai adatot biztos nem állítsz fel. Meg alapvető emberi természet is sokszor, akár egy kép, videó alatt: negatív komment erősebb. Érzetre is és talán számügyileg (nem követőtáboros esetekről beszélek), mivel jobban szeretik az emberek szimplán leírni nemtetszésüket, mint tetszésüket. Van kérdés nálam is, megfogom és ott hagyom, nincs kedvem válaszolni, ez is tipikusan egy ilyen volt, csak most kivételt tettem. Ha ténylegesen fel akarnád mérni, valamilyen oknál fogva pedig itt gyakorin, hogy kinek mi tetszik, akkor VÉLETLENSZERŰEN ki kéne választani legalább 100 embert korosztály és nemnek megfelelően, de célszerűbb lenne többet, aztán azokat lényegében választásra "kényszeríteni". Na ez már mutatna valamit! De hasonlóképp egyéb településen is működik, de 100 adat azért elég kevésnek mondható, nem annyira pontos. Nagyon fontos a véletlenszerűség, mert az ember befolyásolható. Fogalmazással(akár kérdés feltevése), vagy pont statisztika "csalásában" pl. van 10000 almád, szeretnéd tudni kb mennyi rossz, akkor lehet elkezded szimplán kiválogatni belőle mondjuk 100-at véletlenszerűen, el is kezded, de úgy érzed, hogy sok volt a jó, ami kezedbe került, tegyünk hozzá egy rosszat is (vagy fordítva). Nem olyan egyszerű ez! Ha valamikor tanulsz statisztikát, akkor lehet látni, hogy sok tényezőn elcsúszhat. Akár ezen a példámon is, ami lehet nem a legjobb, de valóságszerű.
2020. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ugyanúgy szeretem a közepes méretű feneket is ha formás. Viszont én egy lánynak az arcát, haját és a hasát hamarabb nézem meg mint ezt. De ez is érdekel azért. Én pl imádom ha a szép hosszú haját igazgatja egy lány. De igen, szerintem is szebb az ha kicsit nagy a feneke egy lánynak. De igen formás is legyen mellé. A vastagabb comb is bejön, bár azt annyira nem figyelem. Hasra pedig nekem is a lapos! De mindenkinek más jön be!
2020. febr. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de nekem is sokkal jobban tetszik a vastagabb comb, nagyobb, formás popsi 😁 vonzza a tekintetem. A kicsi popsi, vékony lábak valahogy nem fognak meg, olyan semmilyenek nekem.
2020. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem!
2020. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!