Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon "egyszerű" a helyzet. Egy mindenkit lenéző, bezárkózott fiatal voltam, de az elmúlt félévben megváltoztam, félig tudatosan félig tudattalanul. Lettek új barátaim, egy halom új helyen jártam.


Annyi, hogy nem nagyon találtam senkit, akire társként tudnék tekinteni, ezen szeretnék változtatni.


Mit tegyek? Hova járjak el így, hogy lassan vége a giminek?


2020. febr. 10. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem kissé hasonló a helyzetem, csak lány vagyok. Nekem mindig a bulizóhelyeket ajánlják.

Bár a te életkorod révén lehet már társkeresőt is használhatsz.

2020. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Bárhol. Nézz szét a régebbi ugyanilyen tematikájú kérdések válaszainál.
2020. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is idén fejezem be a gimit..Szerintem is érdemes lenne társkeresőn próbálkozni.

Vagy ha mész tovább egyetemre, akkor akár ott is.

2020. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!