Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a kevésbé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a kevésbé helyes fiúknak is csak a top modell szépségű lányok kellenek?

Figyelt kérdés
Én átlagos kinézetű vagyok és van egy fiú akit nagyon megkedveltem, sokak szerint csúnya de én nem látom annak mert ismerem, és azt pletykálják hogy egy másik lány jön be neki aki az a tipikus szépségkirálynő kinézetű. Tehát ha azoknak a fiúknak is a szép lányok kellenek akik nem a leghelyesebbek akkor ki marad az átlagnak?
2020. febr. 12. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
mert ezt látja a médiában de sok csajnak nem jó az átlag pasi
2020. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A kérdésben nem úgy kellett volna írnod, hogy "kellenek", hanem hogy "kellenének". A srác rá fog jönni, hogy nincs esélye annál a lánynál és talán kicsit jobban szétnéz.
2020. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért van az, hogy a dagadt és csúnya nők is izmos, jóképű, gazdag pasira vágynak?
2020. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Majd rájön, hogy maga fölé választana. De amúgy akkor is a szép lányokról fog ábrándozni, csak megalkuszik. Én nem foglalkoznék ezzel a sráccal a helyedben.
2020. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És egy szép lány nem tetszhet neki? Attól még lehet te is bejönnél neki ha jobban megismerne, a kettő nem zárja ki egymást. Az megint egy más dolog, hogy ki mit lát szépnek, mert lehet hogy ugyan az a lány X szerint gyönyörű, Y viszont hozzá sem érne mert annyira nem jön be neki.

Az általánosítás sem szerencsés, sok "kevésbé helyes" srácnak nincs is barátnője, soknak pedig nagyon is topmodell alkatú barátnője van, ez nem csak a kinézettől függ.

2020. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiúként nincs olyan szép lány akinél nem lenne esélyes.A személyiségén múlik az egész.
2020. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol tartunk?! Ma már csak a külsőségek fontosak? Egy kevésbé jóképű fiúnak, miért ne tetszhetne egy szép lány? Szép.... Midenkiben van valami szép. Egyébként is.. Ízlések és pofonok. Lehet, hogy valakinek nem tetszik valaki, de attól még egy másik valakinek tetszhet az a valaki, aki egy másik valakinek nem tetszett. Ezt jól elabogtam, de értitek a lényeget, nem?
2020. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!