Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos ez egy elég hosszi történe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos ez egy elég hosszi történet nagy csavarral. Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Nos van egy lány aki rég óta kinéztem magamnak. Egy suliba járunk. Ő felettem egy szintel vagyis az osztály ott van. Úgy kezdődött. Valamelyik nap instázok és pont kidobta. Rá írtam hogy nem láttalak e valahol? Suliba esetleg? Aztán elég jót beszéltünk. Már vagy kb 2-3 hónapja úgy ismerjük egymást. Be is ugrattam egyszer. Viszont a talizásba nem akart bele menni. Vagy 3-szor kérdeztem. Mindig valami kifogást talált. Mondom akkor oda megyek ugy is volt rá okom. Be ugrattam és megszeppent. Pár szót váltottunk. Már szíveztünk is stb... tudom ez nem jelent semmit. Viszont a csaj elég gyönyörű sőt. A szeme annyira megfogott. Viccelődtünk chaten. Sok mindent csináltunk. Mentem utánna. Direkt bevágtam hogy ne beszéljen fiúkka,mivel ő a fontos nem más. Aztán alig akart válaszolni harmadik oda menésem utánn. Mondtam neki hogy miérr volt ilyen valami baj van? Erre mondta minden oké. Nincs kedve beszélni. Flegmának hittem. Most megint beszélek vele újra. Szeretnék mostmár vele tőbbet. Ha megint lépek akkor lehet ő megijed. Nem is tudom hogy csináljam újra jó. Lehet jobb lenne egy randira ti mit tanácsoltok?
2020. febr. 18. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elrontottad.
2020. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túlságosan nyomultál.
2020. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!