Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar a csávó? Kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a csávó? Kicsit hosszú, de érdekes történet szerintem.

Figyelt kérdés

Szóvaaal...

Októberben találkoztam egy sráccal.

Amit tudni kell róla, hogy országszinten elismert sportoló, és 10 évvel idősebb mint én.


Na most... Elkezdtünk beszélgetni, majd folytattuk interneten is.

Aztán bedobta, hogy talizzunk. Én már akkor mondtam neki, hogy de én csak barátként vagyok hajlandó találkozni vele, mert egész egyszerűen túl sok az a 11 év. Mondta, hogy oké, felőle okés így is. Aztán kérdeztem, hogy akkor hol talizzunk? Mondta, hogy menjek fel hozzá. Na most ezt kapásból elutasítottam. Mondta, hogy de nem kell félnem, csak beszélgetni fogunk semmi más, ha akarom a cipőmet sem kell levennem, akármikor kimehetek. Azzal indokolta ezt, hogy híres és ha valaki felismerné jönnének a pletykák. Én mondtam neki, hogy nem fogok felmenni a lakására.

Megértette, és bocsánatot kért ami miatt megijesztett. Beszéltünk még, aztán késő este mondta, hogy ha akarok találkozhatunk mert sötét van, nem ismerik már fel.

De mondtam neki, hogy nem. Ez volt Szeptemberben.

Nem is írt ezek után. Nem vesztünk össze, csak nem írt.



Aztán Novemberben volt a szülinapom. És meg is lepődtem, hogy írt. Sosem mondtam neki, hogy mikor van, a Facebook nem jelzi ki, instán van kint a bemutatkozásomban, gondolom onnan beírta a naptárába.

Aztán megint elkezdtünk dumálni. Felvetette a tali ötletét, én belementem, de megint mondtam neki, hogy csak barátként, azt mondta okés.

Megint a házát mondta, én egy parkot. És megállapodtunk a lépcsőházban.

Jófej volt, sokat dumáltunk,megbíztam már benne úgyhogy végül körbe is vezetett a házában( de az ajtót nyitva hagyattam vele, szóval az addig tárva nyitva volt, de simán belement) Szép rend volt, meg minden. Semmi bepróbálkozása nem volt.

A végén kérte, hogy öleljem meg.

Szóval tényleg barátként kezelte a dolgot szerintem.



Aztán második talit én vetettem fel, megint taliztunk. Szoknya volt rajtam, de nem a tali miatt, mert mikor azt felvettem nem gondoltam, hogy fogunk talizni,mert az aznap derült ki.

És akkor nála voltam, és mondta, hogy álljak fel, és forogjak körbe (!!!!) mert szeretné megnézni a szoknyám. Jó, körbeforogtam.

Nem volt semmi részéről, aztán kérdezte, hogy van-e barátom. Mondtam, hogy nincs, de nyáron majdnem összejöttem egy fiúval, de nem votl úgy semmi csak csók. Erre kérdezte, hogy szóval akkor én még... Szűz vagyok?

Mondtam, hogy igen, az vagyok. Mondtam is neki, hogy ja, tudom, kicsit cink de ez van. Mondta hogy nem, ez nem az, csak még nem volt és kész.

Aztán beszéltünk, és tudni kell róla, hogs annyira nem tud főzni, én viszont tudok, és mondta is, hogy kövire főzhetnék neki valamit.

Meg mondta, hogy mikor elsőre meglátott volt egy-két piszkos gondolata velem kapcsolatban.

Na itt, egy kicsit kiakadtam,de nem adtam tudtára.

Aztán mentem el, megint megöleltem. Nem is értem, ölelésmániás,vagy fogalmam sincs.


És a kérdés, hogy mit akar? Nekem az utolsó talin olyan fura volt, mintha ő (annak ellenére, hogy mondtam, hogy csak barátság) nem csak azt akarja.

Én egyéjszakásba nem mennék bele. Ez egyértelmű. És úgy gondolom, hogy ő is tudja, hisz 1: szűz vagyok, 2:mondtam neki, hogy csak barátság.

Kapcsolatba talán belemennék, de hát ott van az a 10 év... Úgyhogy sajnos az bajos lenne.


Azóta írt egyébként, de nem igazán írtam neki olyan aktívan vissza mert mi van, ha csak vízszintesbe akar helyezni? Ha egyéjszakást akar akkor nem akarom rabolni sem az ő idejét, sem a sajátomét.

De én nem tudom eldönteni... Mert egyéjszakást nem szűz lánnyal akarná gondolom.


Kapcsolatot nem tudom akarna-e velem.


Én nagyon szívesen lennék a haverja, vagy értitek, na... Mert egyébként nagyon jól kijövünk egymással, jókat beszélgetünk, tetszik a személyisége, aranyos.


Huu köszönöm, hogy elolvastad...

A normális válaszolóknak megy a zöld kéz!

És tudom, még kicsit arréb van, de azért boldog karácsonyt nektek! :Dd



2019. dec. 15. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyéjszakást akar,szép lassan próbálkozik behálózni, én a helyedben kerülném!

Ha talizol vele akkor készülj fel hogy elöbb utóbb megtörténik a dolog, és nem lesz több mint egyéjszakás, esetleg majd még beválal pár alkalommal ha házhoz mész.

De nem komolyak a szándékai, eleve nem is öszinte és lassan kezdd el beetetni, félre nem érthető utalások amúgy.

Magadra vess ha megint talizol vele, akkor egyfajta beleegyezés.

2019. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Elég unalmas történet.
2019. dec. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah és az hogy szüz vagy még füti is az egoját hogy micsoda egy zsákmány lennél neki. Azon gondolkozz el hogyha annyira érdekelnéd akkor eleve nem lakásba hivassal inditott volna,illetve megtett volna annyit hogy azon kivül találkozik veled, felvállalta volna a társaságod. Meg aztán hogy csak barátságot akar nyilvánvaló hazugság, pörögj neki szoknyába, meg ölelgesd (egyre több testi kontaktus) , illetve célozgatások hogy elöször meglátott akkor mi volt az elsö gondolata. Ez nem barátkozás hanem szép lassú behálozás amit tapasztalatlan lévén nem látsz át. Ha talizol vele legközelebb annak tudatában tedd hogy ez bizony egy kaland lesz amelyet ha akarod ha nem, nem fogsz tudni elkerülni. A fözöcske végén majd italra invitál vagy hirtelen lesmárol és az adott pillanatban nem fogsz tudni tisztán gondolkozni és azon fogod kapni magad hogy megtörtént a dolog, másnap meg már hallani se akar rólad vagy egy jóval idösebb férfi szeretöje/barátságok extrákkal vagy / esetleg menthetetlenül beleszerettél.


Most zárd le amíg nem késö.

Semmiképpen se tali ,föleg nem lakáson.

Elsö talira sohasem hivnék meg egy lányt a lakásomra föleg nem barátságból vagy komoly kapcsolat célra

2019. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi közmondás jutott eszembe:

"Aki udvarol, az dugni akar".

2019. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
98%

Probal befűzni. Az, hogy a lakására hívott, szexuális utalást tett és ezt a témát erőltette mindent elárul... Reméli, hogy ki tudja használni a tapasztalatlanságodat és kis puhatolózással eléri amit akar, ami persze nem komoly kapcsolat. A főzés is csak egy jó ürügy arra, hogy ne külteri programot kelljen csinálni, ne kelljen pénzt költeni csak menj át. (Amikor tindereztem a pasik egyik leggyakoribb taktikája épp ez a "gyere át főzök neked/megiszunk egy üveg bort/filmezünk volt, akik csak egyéjszakást akartak)

Szerintem ne találkozz vele kettesben, esetleg akkor ha közös társaságban vagytok vagy kültéri programra hív. Az ilyen típus sajnos az egyik legrosszabb mert nem vállalja fel a szándékait és csak ködösít, nem vállal fel stb

Jobbat érdemelsz

2019. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Már egy rossz jel, hogy a lakására hívogat, meg hogy este találkozzatok és stb. Szerintem is csak ki akarja használni azt hogy még nem volt senkid. Azt hiszi naiv vagy és simán le tud fektetni egy kis bókolás után. Hagyd őt inkább és tényleg ne találkozz vele kettesben.
2019. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mindenkinek megy a zöld kéz. Kivéve a kettesnek, de az ő válaszáért is hálás vagyok, hiszen az is egy 'vélemény' én pedig azt kértem ugyebár.

Igen, igazatok van... Sejtettem is valahol csak nem igazán akartam elhinni.

Le fogom építeni a 'barátságunk'.

És tényleg köszönöm szépen a válaszokat! :333

2019. dec. 15. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Közismertséggel így viselkedni szerintem gerinctelen dolog. Én is ismerek rengeteg 20-70 év közötti közismert embert és mégis teljesen simán meg mernek velem, "átlagemberrel" jelenni szabadtéren. egyszer sem szerepeltem senkivel sem újság címlapján, nem dobáltak meg paradicsommal sosem a társaságom miatt, pedig nem feltétlen csak közkedvelt személyeket ismerek.
2019. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És hány éves vagy? hogy neked 10 év sok? Azóta mi volt vele beszéltek még?
2019. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok. Ha idősebb lennék egyébként szerintem nem zavarna. Mert nem olyan sok. Csak hát most még egyelőre soknak érzem.

Igen, írt kétszer is.

Én mindkét alkalommal elmondtam, neki, hogy azt hiszem nem kéne beszélnünk, sem találkoznunk. Meg is indokoltam neki, ő meg mondta, hogy nem igaz, miért gondolom ezt.

Szóval ja... Azóta nem dumáltunk. Azt hiszem tényleg jobb így.

Boldog Újévet egyébként így utólag is mindenkinek :))

2020. jan. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!