Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexusos lányok! Mitől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexusos lányok! Mitől féltek annyira ha valaki komoly szándékkal és bizalmat építve akar veletek lenni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 22. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Én is csináltam ilyet, eltűntem, igaz nem szó nélkül, mert fordított esetben nekem is nagyon rosszul esne ha minden magyarázat nélkül lelépne valaki... Szóval őszintén elmondtam neki, hogy miért gondoltam meg magam. A 10-es válaszolóhoz hasonlóan én is nehezen bízom meg az emberekben, kellett hozzá egypár kudarc hogy ez kialakuljon. És bevallom féltem is tőle, hogyha találkozunk, akkor az egész valósággá válik és mi van ha ő utasít el engem, mert rájön mégse én vagyok az akire vágyik. Mi van ha nem tudok megfelelni az elvárásainak hosszútávon. Így jobbnak láttam nem belebonyolódni, mielőtt még elkezdődött volna igazán azelőtt lezártam. Bár köztünk csak 10 év korkülönbségről lett volna szó, ami még egyáltalán nem apakomplexus.. (igaz, apámmal nincs túl jó kapcsolatom, de attól még nem vágyom 41-en felüli férfiakra)
2020. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes ez, hogy tényleg azt hiszik a lányok, hogy nem tudnak annyi támogatást adni, mint egy "igazi nő".


Nekem az a tapasztalatom, hogy a fiatalabb lányok őszintébben, tisztábban, haszonlesés nélkül tudnak szeretni. Egy olyan tiszta üdeséget képviselnek, ami később kivész a női társadalom nagy részéből.

Úgyhogy én szeretek nálam fiatalabbakkal ismerkedni, bár sok kritikát is kapok érte...xd :D

25/F

2020. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
90%

Én is elviekben azt tudom mondani, mint az előzőek.

Bevallom, volt hogy meggondoltam magam, de ezt természetesen a másik féllel is közöltem, ennyi azért kijár neki.

Én is rettenetesen tartok attól, hogy esetleg meggondolja magát velem kapcsolatban, vagy ha élőben találkozásra kerül a sor, nem fogok neki tetszeni, és az ilyen helyzetekben szörnyen kínosan tudom magam érezni.

Volt arra is példa, hogy miután a férfi küldött magáról képet, nekem annyira nem jött be, és közöltem, hogy köszönöm, de nem.

Sajnos az ilyet nem lehet úgy mondani, hogy ne kapja fel a vizet, de ez van.

2020. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem el,hogy bárki is tényleg akana,hogy is várhatnám el,hogy valaki velem akarjon lenni és mellettem maradni,ha a saját apám akitől a legtöbb támogatást kellett volna kapnom elhagyott
2020. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Én attól félek, hogy én szerelmes leszek és ő nem és csalódás leszek.
2022. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te pedofil?!
2022. jan. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert a vén, műfogú kandúroktól undorodnak.
2022. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Istvan485 ***** válasza:
Mikor tamogatast is alap!!!
2022. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az a tapasztalatom, hogy a fiatalabb lányok őszintébben, tisztábban, haszonlesés nélkül tudnak szeretni. Egy olyan tiszta üdeséget képviselnek, ami később kivész a női társadalom nagy részéből."


És ezt ezek a tapasztalatlan kislányok be is veszik, ühüm, huszonéves lány még bőven lány, nem nő, ha te nem tudsz normális kapcsolatot kialakítani velük és ezt azzal magyarázod, hogy 20 év felett haszonlesők lesznek, akkor ott benned van a hiba, nyílván, persze egy az életről bármit alig tudó 14 évesnek könnyű bemagyarázni, hogy ezért meg azért nincs saját lakásod, kocsid. pedig ezt még egy huszonéves lány is simán megértené ebben a világban.

2022. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
Attól még nem apakomplexusos egy lány, mert a taknyos kisfiúk helyett érett fiatal felnőttre vágyik. Az ilyen lányt igényes, érett személyiségnek hívják.
2022. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!