Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepróbálkozzal nála még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzal nála még?

Figyelt kérdés

Volt egy lány,14 éves,én 16...

Gyors story...

Tehát,buszon megláttam és megtetszett,majd pár hónappal késöbb megtaláltam(mindig szemeztünk buszon és mind a 2 kereste

aszemkontaktust) facen,bejelöltem elkeztem vele ilyem szeptember vége oktober eleje fele beszélni vele.Majd október vége fele meglett az első tali/randi nevezzük inkább így,töl jól sikerült,tól jót beszéltünk,megtudtam nevettetni stb(nrm kaptam le illedelmes voltam ami a nagy könyvbe levan irva)majd egy héttel késöbb kb buszon hazafele is beültem mellé és tök jól beszélgettünk,eljött a második randi,egy parkba találkoztunk majd sétáltunk(ez november elején volt azthiszem),majd leültünk egy padra beszélgettünk,és én lekaptam(én hülye,14 éves nemvolt még kapcsolata és nemis smárolt még)lekaptam,kb 2mp ig tartott a csók.Nem nyelvesen kaptam le(nem nyelves csólkvolt érted)A csaj annyira izgult vagy én nemtudom hogy nemtudott megszolalni rendesen(és nagyon elvörösödött),természetesen énis izgultam,majd megfogtam a kezét és megöleltem,majd megkérdeztem tőle hogy ő ezt szeretné-e,ő azt felelte hogy nincs meg köztünk a szikra,aza láng,és én megkérdeztem tőle hogy biztos nem azért mert nemjövók be?Ő azt mondta hogy nagyon is bejövök neki csak nincd meg aza tűz...

(Ezt kimondva én majdnem hazaballagtam komolyan,soha nem utasitottak még vissza),majd mondta hogy még várjunk ezzel picit vagy valami ilyesmit nem emlékszem már pontosan.Majd elmentünk sétálni egy 5p néma csend volt pár szót beszéltünk,majd újra belejöttünk a beszédbe.Délután estefele ráirtam hogy (bocsánatot kértem tőle természetesen),hogy bocsánat hogy lekaptalak de nagyon megkedvelltelek,majd aztirta hogy énis kedvellek de mint egx barátot,megint akkora friendzonet kaptam,nemtudom hogy fiatal-e még ehhez,vsgy nemtudom:/

Pàr hétig még beszéltünk emojikat is mindig irt beszérhez,majd az idő multával eltüntek...

És nem beszéltünk november végéig beszéltünk.

Majd Decemberbe ráirtam hogy szia,van e kedved beszélni,délben irtam DÉLBEN(12:00 kereken)Majd este 23:21 válaszolt hogy szia,hát én nemsokára megyek aludni megyek fogatmosni és utánna aludni.Majd irtunk még valamit és elis köszönt:/

Majd karácsonykor rámirt hogy boldog karácsonyt,és en vissza neki természetesen.Majd ez újévkor csak akkor én irtam rá.

1 hete láttam buszon,rámse nézett,kerúlte a szemkontaktust és inkább leszált hátul mimt hogy elöl és eljöjjön elöttem.

Bánom azt a napot amikro lekaptam,és még varnom kellett volna...

De mondjuk hova így is 3 és fél hónapot ismerkedtem vele.(nemtudtam vele már miről beszélni újdonságokrol)

Inteligens egy nőszemély,mint belsőleg és külsőleg is gyönyörü.


Szóval tehát a kérdésem.

Beprobálkozzal nála pár év múlva?

Vagy inkább hanyagoljam és keressek másik lányt...



Válaszokat előre köszi,és hatalmas nagy pacsi ha írsz és ezt eddig végiogolvastad!

Trollok OFF.



2020. febr. 25. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat én siman beprobalkoznék ha toljara nemet mond akk off a csaj...
2020. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah,és ugyanúgy követ inst@n,és nézi a storyaimat...
2020. febr. 25. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, jobban jársz mással. Engem is koppintottak egyszer, de az csak a tavolsag miatt volt. 1,5-2 évre rá újra beszélgetni kezdtünk (nekem abbban a 2 évben azert volt kapcsolatom kb 2 honapos, de nem ment). Bestelgetesbol eljott az 1. Randi es a lényeg, hogy azota egyutt vagyunk (2. Évfordulónkon túl vagyunk)

Szóval keress mást, de ha nem megy mással és az a 14 éves lany miatt, mond el neki és probalkozz be ujra.

L/21

2020. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!