Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet nala eselyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nala eselyem?

Figyelt kérdés
Szoval tegnap rairtam egy csajszira aki 17 eves, pici, imadnivalo, aranyos lany. Gyakran osszeneztunk elotte is a buszon stb. nemreg egy tarsasagban voltunk igy valtottunk par mondatot es tenyleg nagyon kedves, szinte minden hulye megszolalasomon nevetett, meg gyakran nezett a szeme sarkabol. De viszont en csak 16 evss vagyok, es nem erzem ugy hogy lenne barmi eselyem nala, lehet hulyeseg ez a pontozas de felteszem o egy 10/9-es csajszi bar alacsony, kb. 160 cm en meg vagyok egy max. 10/6-os fiu pedig nem latom magamat rossz palinak csak mellette.Ja es chaten beszelgettunk tegnap nagyon hamar visszairt meg nem flegmazott, korrekt mondatai voltak. Lehet barmi eselye hogy felszedjem?:)

2019. nov. 17. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Lehet. Remélem kielégítő volt a válasz.


Siess aludni, mert holnap iskola.

2019. nov. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt <3

Kifejtened?:D

2019. nov. 18. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit kéne?
2019. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat peldaul gyere fel egy peldaval, hogy volt egy olyan srac ismerosod aki felszedett egy nala sokkal jobb csajszit, biztass kicsit:D
2019. nov. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!