Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi lehet az oka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Instagramon, sok lánynak olyanok a képei, mintha kaputelefonnal készültek volna, azonban szemmel láthatóan nem minimálbérből élnek. Jelenleg 2 ilyen személyt ismerek, viszont az egyiknek megtaláltam egy képét egy random facebookon, annyi, hogy másszínű ruha, de a szoba ugyanaz! Fake profilok lennének vajon? Nemtudom eldönetni, mivel mikor privibe kaptam tőle képet, akkor azok szép élesek voltak.,azonban a lány aki a képen volt, nos nemtudnám 100%-ra mondani, hogy ugyanaz (bár lehet). Viszont intelligensen ír, szépen. Ja, és az insta profilján is, a kb 50 képből nemtudnám 100%-ra mondani, hogy ugyanaz a személy lenne. Mit gondoltok róla? Találkoztatok ilyesmivel? Vajon híresebb lányok fotóit teszik csak ki az oldalukra, ezzel követőket szerezve? Csak az a fura nekem mondom, hogy a képeit elnézve mindene megvan, de mégis a képek olyanok, mintha egy 2010-es mobillal készültek volna.

2020. febr. 26. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van.


1. Annyira kifesti magát minden képen hogy rá se ismersz. A képek minősége pedig magyarázható azzal, hogy az Instagram ront a minőségen.


2. Sajnos a mai világban rengeteg kamu profil van Facen és Instán is, nem valószínűtlen, hogy te is egy ilyenbe futottál bele.


Ha gondolod, privibe dobd át az Instát, talán segíthetek.

2020. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!