Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhettem ennek a srácnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhettem ennek a srácnak? Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Egészen kiskorunk óta ismerjük egymást. 4. osztályosként úgy mentünk a mácius 15-i előadásra hogy fogta a kezem. Egyszer közösen mondtunk be valamit a sulirádióba és mikor ráneztem, akkor szexjelet mutatott (kört formált egyik ujjával és belerakta a kisujját). Ez még így elég ovisnak hangzik, de mentségemre szóljon, hogy negyedikes voltam. Aztán szépem elkezdtünk fejlődni, olyan középsuli előtt láttam, hogy nézi a melleimet. Egyszer egy szomorú eset történt otthon, és nem tudtam a délutáni szakkörre menni, akkor hogy nekem ne kelljen elmondani a tanárnak, ő elmondta helyettem, hogy miért nem tudok jönni.Edzése volt, de ahogy meglátott a parton, kiült hozzám beszélgetni. Egy töriversenyen együtt voltunk csapatban, nyertünk, de nekem az országos időpontjába egy másik esemény esett és momdta hogy pedig olyan jó lenne, ha tudnék menni. Középsuliba felkerülve nagy kocka lett belőle, néha már vitatkougattunk is és végül nem ia beszélünk már sajnos (ennek az is oka hogy nem egy suliba mentünk). Viszont a szalagavatónk egy helyen volt és ott végig figyelt engem tánc közben, meg a szép fehér ruhámban már az öltözőnk előtt is észrevettem hogy figyelget. Szerintetek tetszem neki? Ha esetleg tetszettem neki, 6 év alatt miért nem merte mondani?



19/L


2020. márc. 3. 23:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy face-en megkeresem de nem lenne röhej hat év után felkeresni?
2020. márc. 3. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod áttenni ezt a kérdést a tini kategóriába a szexualitásból?

Egyébként sanszos, hogy tetszel neki, de nem vagyunk gondolatolvasók. Vedd fel vele a kapcsolatot, mosolyogj rá, találkozz-beszélj vele, adj pozitív visszajelzéseket, érezze hogy neked bejön az hátha felbátorítja.

2020. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miként gondol rád. Jelöld be nyugodtan aztán hívd el valahova beszélgetni.
2020. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gymnospermatophyta válasza:
Szerintem nem, nyugodtan írhatsz neki. :)
2020. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Este 11kor ki fog ennyit olvasni?
2020. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
Fiatal,értelmes modern lányként miért olyan nehéz megtenni a helyes lépést! Kezdeményezz te mert a srác félénk. Legalább megtudod hova futhat ki a sztoritok
2020. márc. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

ez alapján akár a barátjaként is tekinthetett rád..


mivel nővé cseperedtél, ő meg férfi, így az is lehet, hogy megmozgattad szexuális értelembe, de ne láss bele, így működik a világ :D


beszélgessetek, aztán majd kialakul valami, ha gondolod írj rá

2020. márc. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon óvodás leírás és gondolkodás mód.
2020. márc. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!