Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lányra felfigyeltem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányra felfigyeltem az eggyik boltba. Többi lent. Ti mit csinálnátok helyembe?

Figyelt kérdés
Nos úgy kezdődött elmemtem az eggyik nagy városba vásárolni, körül nézni. Bementem a Bershkába hogy vegyek magamnak cuccot. Erre elkezdi egy csaj hogy menjek le a női szintre ott van most lent a fülke. Volt ott egy lány. Alacsony volt és cuki. Nem is beszéltünk mivel dolgozott. Kérdezte hogy egy ruhát probálok mondom persze és elvettem ezt az eggyes táblát. Kb ennyi volt. Nos kővetkezőnek is megyek szerintetek hogy közelitsem meg. Ha megkérdezném tudna e segíteni úgy is egy másik csajszi jönne. Vannak vagy 4-5en.Fiatalok. Valami csellel szeretném közölni vagy esetleg telefonszámot cserélni. Ti mit gondoltok? Hogy lenne a legjobb?
2020. márc. 8. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Levinnek sok ruhat es mondanam neki kiraknad az asztalra olyan sorrendbe a szamokat hogy a telefonszamodat lassam ott
2020. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Vagy mondd meg neki, hogy te úgy írod az "egyik" szót, hogy "eggyik". Ettől beléd fog zúgni, olyan egyedien különleges vagy.
2020. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt már első alkalommal kellett volna meglépned, akkor tudtál volna határozottnak és férfiasnak lenni, így meg inkább nyomulósnak tűnsz, hogy megint elmész, mert érzed, hogy van bátorságod hozzá, majd benyögsz valami erőltetett dumát. Első alkalomnál meg tök random lehet elsütni jó dolgokat.
2020. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
A lényeg, hohy ne írj neki... elrémítenéd.
2020. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan menj oda hozzá, hogy ebből vagy abból a ruhából van-e a méretedben. Vagy valamilyen szinű pólót/pulcsit keresel. Biztosan segíteni fog, utána már könnyebb lesz.
2020. márc. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!