Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Odamennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Odamennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel találkoztam de azóta nem ír. Olyan egy hétig írogattam vele messengeren, majd taliztunk. Szerintem egész jó volt de azóta nem ír. (lehet nem volt jó nem tudom, semmi extra nem volt) pedig elérhető, szóval direkt nem ír. Namost, olyan 10 percre lakik és ugyan úgy hévvel megyünk haza. Ha látom a környéken, vagy a hévmegállóban/héven akkor odamenjek? Próbáljam megbeszélni miért nem ír vagy mi van? Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Nekem nagyon tetszik a lány de lehet ez nincs így. Változtathatok rajta? Látszólag nagyon nagyon jól elbeszélgettünk írta imád meg sziveket küldözgettünk és egy hétig nagyon nagyon jól ment miden. De most hétvégén nem ír egy betűt sem. Meg sem nézte amit írtam. Nem értem ezért gondoltam ha lenne alkalmam találkozni vele akkor megbeszélném vele, de lehet nem jó ötlet. Szerintetek?

2018. okt. 7. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyílván menjél oda.Elég kínos lenne hogy elmentetek randizni, aztán hazáig úgy utaztok a héven mint két idegen. És hamár odamész akkor felteheted neki a kérdéseid személyesen, így nem tud elmenekülni/kibújni a válaszadás alól,és akkor már te is tisztábban fogod látni a helyzetedet
2018. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szállhatok másik kocsiba a héven. Meg messziről látnám meg és csak én. Ha ő látna meg nem jönne oda szerintem. Meg itt a környéken is csak oldalról vagy messziről látnám nem tudom... Nem keresi a társaságom az tuti csak én meg válaszok nélkül vagyok itt...
2018. okt. 7. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Menj oda hozzá. Ő is arra vár. Menj oda,beszélgessetek és ha kérdéseid vannak tedd fel személyesen neki. Figyled a mimikáját,az arckifejezését,az is sokat elárul
2018. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő nagyon nem erre vár :DDD Nem válaszol arra amit írtam már elég rég pedig elérhető :DD És nem is láttam azóta, holnap suli és felmerült bennem hogy mi lesz ha találkozok vele? és hát nem tudom...
2018. okt. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!