Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csinálnátok, addig amíg a baratnőiteket műtik?

Figyelt kérdés

Pl sírnátok, közös képeket néznétek vagy csak simán játszanátok telefonon?

Úgy néz ki augusztusban műtenek, Nuss műtét lenne, ami a tölcsérmellkas korrigálására szolgál. A műtét közben (az orvosok tudatában vannak ennek) össze fog esni a tüdőm.. Elég parás műtét.

Mi a véleményetek?


2019. jún. 21. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy ez egy hülye kérdés. Most arra vagy kíváncsi, hogy a pasid mit csinálna, amikor téged műtenének?
2019. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést hogy lányként válaszolok, de figyelj kedvesem. Megértem hogy műtét... De mégis mit vársz szerencsétlentől? Végig kinn ül és vagy zokog vagy könnyes szemmel bámul a távolba üresen és arra vár hogy végre téged kihozzanak és a karjaiba vehessen?

Drágám, rohadtul túlromantizálod.

Biztos izgul majd hogy minden rendben menjen, meg aggódni fog érted, de max telefonál, vagy játszik a telóján, zenét hallgat, ilyesmi. Nem kell ezt ennyire túltolni.

2019. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez a drámaiasság, én is lány vagyok, Crohn beteg, ami sajnos nem gyógyítható. Számtalanszor voltam kórházba, amióta a barátommal vagyok azóta 3x, sosem vártam el tőle, hogy rohanjon hozzám a kórházba, sőt, én kértem, hogy ne jöjjön, mert még összeszed valami betegséget és amúgy sem szereti a “kórház szagot”. Egyszer volt bent nálam, mert anyukám ebédet akart nekem hozni, de nem szabadult el a munkahelyéről délben, így ő hozta el. Ne képzelj semmi nagy romantikus filmes jelenetet, nyilván izgulni fog érted, de ilyen folyosón sírós, kép nézegetős liturgia csak a filmekben van.
2019. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én fiu vagyok de én el is jegyeztem, aztán mikor műtöttek lelépett mással xd
2019. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem drámaiasság. Tudatában vagyok annak hogy nem fogja végigsírni az egészet úgy ahogy van. Ahogy kinézem belőle lehet, hogy egyáltalán nem is fog, de én szerettem volna valami ajándékot adni neki vagy valami meglepetést csinálni, ami eltereli a figyelmét és mégse unatkozza vagy izgulja végig a 2órás műtétet..

Ezért érdekelt, hogy a legtöbb fiú mit csinál. Valami ötlet kellett volna ehhez, de a drága magyar lányok csak más piszkálásához értenek.

2019. jún. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!