Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok, ha megtudátok, hogy az első csókotok hazugság volt?

Figyelt kérdés

Egy hete egy olyan buliba mentem, ahol ott volt az a srác is, aki nagyon bejön nekem.

Elég sokat ittam és egy picit becsíptem. Az a srác odajött hozzám és megcsókolt.

Tudtam, hogy nem akar tőlem semmit. Bele is törődtem és elkönyveltem egy szép emléknek. De pár nappal utána konktétan azt írta nekem, hogy csak gyakorlot rajtam.

Nem azzal van a probléma, hogy nem akar tőlem semmit, hane, hogy így kihasznált.

Ti hogyan viselnétek vagy mit szólnátok ehhez?


2020. márc. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Azt használjuk ki, akit ki lehet. ;)
2020. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Megőrízve a méltóságomat, nem írnék egy szót se. Hisztizhetsz, szidhatod, nem fog jelenteni semmit se. Engedd el, fogják még őt bántani ne aggódj.
2020. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha a továbbiakban piszkálna vele tökön rúgnám


amúgy semmit, így jártál

2020. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megírtam neki, hogy persze l. Te meg azért engedték neki egyáltalán mert senki mással nem lesz esélye erre és ezért megsajnaltad
2022. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!