Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek nem törhetőm össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem törhetőm össze a az első szerelmét! Vagy igen?

Figyelt kérdés
Szeptemberben új iskolaba mentünk költöttink stb. Amikor beléptem az ikolába szerelem első látásra volt. De nem akartam be ismerni magamnak. Igy október eleje felé beteg lettem és volt valami rendezvény azon a héten. Es valamelyik nap jön haza a húgom es azt mondja szerelmes. Elmondta kiről van szó és akkor féltékeny lettem előtte soha életemben nem voltam az ennyire. A fiúval elkezdtem haverkodni barátkozni de közbe volt barátnője... De szakítottak es en kaptam a lehetőségen és elmentem annyiszor hozzá amenyiszer tudtam. Csak ugy "barát"-ként. Egy nap haza kísért és az úton nagyon sok mindenről beszélgettünk. Ereztem hogy a szívem a torkomban dobogott.. De amikor haza értem be mentem a szobamba a hugom ott ult es várt rám azt mondta segítsek neki hogy szerelmes legyen belé.. Nővéréként azt mondtam természetesen igen. De..én riválisáéként nemet mondtam. Mit tegyek?

2017. máj. 21. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekiálltam választ írni, de ezen még gondolkodni kell. Majd írok üziben.
2017. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!