Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány miért volt ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány miért volt ilyen ostoba?

Figyelt kérdés

Fiú és lány veszekednek. A fiú megüti a lányt, de keményen.

Ezt látva egy idegen férfi odalép a sráchoz és arcon veri, de konkrétan kitörnek a fogai és reccsen az orra.

Erre a lány a fiúját kezdi pátyolgatni, és anyázza a férfit.


A fiatalok 18 alattiak voltak. 99%.



2020. márc. 11. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mi volt a ffi kezében? Baseball ütő?
2020. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
It vártál majd a karodba ugrik a nő?
2020. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Semmi.

2. ??? Én csak néző voltam.

2020. márc. 11. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Mert hülye. Nekem hasonló szitum volt tizenévesen. Az akkori párom egy barátnőmet vágta pofán... (mert

Hisztis volt a lány) amellett,hogy kiosztottam,a lány pasija sz..rrá verte. En a barátnőmet pártoltam. A pasi meg megsértődött,hogy miért nem őt ápolgatom.. én aznap kiadtam az útját,mert közöltem vele,hogy én még rosszabb tudok lenni mint a csaj..ergo engem is megütött volna. Az ilyeneket kerülni kell.

2020. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egy arcon veréstől ez nem történik meg...
2020. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerelmes a fiúba, mindent elnéz neki. Pedig a verést senkinek nem lenne szabad eltűrni .
2020. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok évvel ezelőtt ugyanez volt. A pasi ütötte a nőt, odamentem falhoz vágtam a pasit kapott párat erre a csaj nekem esett hogy ne bántsam a pasiját. 😂

Ezek a szutykok verve érzik jól magukat.

Engem nem nagyon érdekelt miért csinálta...

2020. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Valószínűleg az apja erre szoktatta gyerekkorában, így érzi magát biztonságban.

Kevesen tudnak továbblépni.

Viszont férfiként egy gyengébbet bántani-ennél gyávább és gyalázatosabb dolog nincs.

ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!