Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Szörnyű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Szörnyű ember vagyok? És szerintetek ezt nemnek vegyem vagy vonakodó igennek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki nagyon aranyos meg kedves meg minden. De még két éve nyáron láttuk fürdőruhában és elég duci volt. Ezért elkönyveltük magunkban hogy dagi és nem jöhet szóba! Alapból folyton nagyobb bő ruhákat hord, ilyen a sílusa. Én nekem különös bajom nem volt vele, de mivel a haverjaim szívatták azzal hogy dagi így én is benne voltam! Viszont tegnap beleállt ebbe a dologba, megin szivattuk egy kucsit, erre mondta a barátnője hogy ne hagyja magát, megszólalt és azt mondta hogy csak azért teszi hogy a jövőbeli társait megmentse ettől. És hogy tudjuk kit nevezünk dagadtnak, és levette a pulcsiját. Basszus rohadt jó alakja van tök vékony, homokóra, (nagyon) nagy cicik, szép kerek fenék, valami csoda, mindenkinek leesett az álla. Majd fogták magukat és elmentek a barátnőjével. Már most teljesen beleszerettem alapból a személyisége szuper, de ez a test🤤🤤🤤. Ma randira hívtam és ezt mondta: Egy az hogy te érted a saját logikád? Tegnap a testem miatt bántasz, ma meg randira hívsz? Kettő hogy foglalt vagyok. Ez most egy vonakodó igen vagy egy nem? Légyszi segítsetek! 16F (16L)

2020. márc. 5. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha foglalt, akkor értelemszerűen nem fog elmenni veled randizni
2020. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
100%
Határozott nem, mivel van barátja.
2020. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez azt takarja hogy barátja van? Nem azt hogy elfoglalt?
2020. márc. 5. 18:37
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Ohm..

Velem is hasonlo volt csak en nem cikiztem..

Kezdjük valahol ott hogy azt állítod h a személyiségét szereted. Akkor nem cikizted volna.

A lany reakciója teljesen ertheto volt.

De segitek mert ebbe voltam enis.

NE NYOMULJ semmi felekeppen mert kioffol

Tudd meg hogy a pasija rendesen foglalkozik e vele stb.

Ha nem akkor nem számítasz koxsognek ha elveszed tole a csajt.

De ha jol bánik vele akkor az ugy off.

Friendzone. De barmi megtörténhet😊

2020. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Irj priv ha gondolod en irtam aminek ez van a vegem:😊
2020. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon remélem hogy nem megy el veled randizni. Csak azért mert a barátaid bántanak valakit neked nem kellene, illetve elég gázul hangzik, hogy mostmár hogy jól néz ki elhívod randizni addig ameddig pedig azt hitted hogy duci, addig pedig szivattad. Oké, hogy leírtad hogy neked nem volt különösebb bajod vele, de akkor nem kellett volna őt bántanod. Illetve miután barátja van, így is, úgy is bukó a dolog.
2020. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy idiota vagy vagy kamu a sztori. Akkor vetted eszre hogy duci, amikor furdoruhaban lattad, aztan akkor jottel ra hogy nem az, amikor levette a pulcsijat.


Mert pl sose volt poloban az iskolaban, testneveles oran es nem látszott h jo alakja lett.


Amugy meg szanalmasak vagytok..

2020. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogy gondolod, de bő pólókat is hord és külön van a tesink!
2020. márc. 6. 07:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,már csak azért sem randizna veled mert irdatlan ostoba vagy.
2020. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt elcseszted. Engedd el. Érj meg egy kicsit és legközelebb jobban figyelj, kinek mit mondasz hogyan bánsz vele, mert most már látod: bármi megtörténhet.
2020. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!