Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőmmel 3 hónapja szakítottam, (én vele. ) és most álmodok róla?

Figyelt kérdés

Pedig nem is szeretem, de olyan álmaim vannak vele kapcsolatba így 3 hónap után

Ez fura.



2020. márc. 17. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlteng benned a tesztoszteron. Ennyi.
2020. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miket álmodsz?
2020. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Azt hogy csókolózok vele stb,beszélgetek vele, vele vagyok pedig már nem is szeretem Őt!

2020. márc. 17. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:

A tudatalattid. Lehet, hogy azt mondod, már nem szereted, de úgy tűnik, mégse felejtetted el teljesen.


Az álmok szoktak emlékeket is feldolgozni... Lehet az is, hogy csak egy emléked elevenedett meg.

2020. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem és hogy tudnám kiküszöbölni ezt?

Vagy mitől lehet még hogy vele álmodok? Már nem szeretem egyáltalán.

2020. márc. 17. 23:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tudatod elfelejtette de a tudatalattid emlékszik és valami kiváltotta azt, hogy ezzel álmodol.
2020. márc. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!