Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam barátnőmmel mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátnőmmel mert már nim bírtam elviselni azt amit csinált. Most ezért én lennék a nyomorék?

Figyelt kérdés
Tegnap szakitottam a barátnőmmel mert elég sok dolgot csinált ami már idegesítő volt meg rosszul is eset. És a település ahol élünk kb ugyan azokat az embereket ismerjük és ezeknek a fele kb a szakításunk után 10 percel rám irt vagy fel hívott hogy én miért vagyok ilyen köcsög meg nyomorék de senki nem hallgatta volna meg az én szemszögemből. Most tényleg én lennék a nyomorék meg a tobbi vagy csak ők reagálják túl?

2019. máj. 22. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem tudjuk az okot, amiért szakítottál vele, passz.
2019. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Mivel nem tudtad leírni normálisan a problémát, és szemmel láthatólag még az anyanyelved sem ismered rendesen, ezért valószínűleg tényleg te vagy a nyomorék.
2019. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem inkább az a fura, hogy az exednek csak 10 perc kellett ahhoz, hogy szétkürtölje az infót az egész településen. Posztolta valamelyik közösségi portálon? Nem hiszem el, hogy itt tartunk. Ennyire nem létezik magánélet?

(kettőn áll a vásár. Egy kapcsolat tönkretételében általában mindkét fél hibás)

2019. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a barátnőd a saját verzióját adta elő. Ha neki ennyire fontos, hogy szétkürtölje a szakítást, akkor nem is volt értelme együtt maradni.

Az nem szép a többiektől, hogy téged meg sem hallgattak. Meg egyébként sincs közük ahhoz, hogy szakítotok vagy együtt maradtok-e, ez a kettőtök dolga, és más nem szólhat bele.

2019. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Mitől vált közüggyé egy magánügy ?
2019. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet - köztük az okok - normális ismerete nélkül nem lehet erre válaszolni. Viszont az, hogy ilyen rövid idő után már rögtön elmondott minden szrnak és ellened uszított x embert, sokat elmond róla.


Ahogy írták már itt, másnak nincs köze ahhoz mi volt veletek, csak játsszák a nagy white knight-ot. Számolj vele hogy csúnyán fognak nézni egy ideig, de ne foglalkozz velük, nem tudsz mit csinálni úgysem. Ez van, ha tényleg annyira rossz volt a lánnyal akkor megkellett történnie a szakításnak, nem volt értelme szenvedni tovább.

2019. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Sose búsulj ez után a lány után! Felejtsd el.

F.

2019. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
heylet adsz másnak is , hogy alá verje.. Ez inkább felnőttes!
2019. máj. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
falu. nem te vagy nyomorék hanem ő a paraszt
2019. jún. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!