Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ezen féltékenykedjek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ezen féltékenykedjek, vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel több mint 2 hónapja vagyok együtt. Nagyon szeretem, és ahogy mondja ő is szeret.. De most az egyik jó barátom be jelölte.. (nem is ismerik egymást) De bejelölte! Eléggé ismerem a srácot, és tudom h idegen lányokra rá irogál h pl:szia, mizu.. Próbálja felszedni Most a barátnőm neki a kiszemelt. Nem tudta h nkm ő a barátnőm..ezt hozzá teszem. A barátnőm vissza írt neki! És egy pár nap elteltével megkérdezi tőlem h nem e baj h vissza írtam neki. Kérdeztem h honnan ismeri meg ilyenek. A probléma megelőzéséhez mondtam a páromnak h mondja h hát mond a srácnak h te az enyém vagy. Igen, meg írta neki, és a srác írja nkm h nem is tudtam h van barátnőd meg ilyenek. Meg h gratulál. Na a lényeg h elvileg már nem is beszélnek egymással. A párom likeolgatta neki 2 képét is, de azzal meg nem lenne gond. Azzal van a gond h nkm azt mondta h véletlen volt! Remélem ezt nem gondolta h beveszem..továbbra is azt mondja nkm h nagyon szeret. És a srácnak is megmondtam h a barátnőm, és nagyon szeretem. De elvileg nem beszélnek egymásnak. (párom is meg írta neki h engem szeret). De ettől függetlenül bennem van a féltékenység.. Normális válaszokat kérek normálisaktól!
2020. márc. 19. 19:34
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Ha továbbra is ezen fogsz kattogni (megjegyzem, full jelentéktelen baromság kéne, hogy ez legyen), az baromi mérgező lesz hosszútávon. Bízz a párodban, és magadban is bízzál, hogy azért csak úgy más nem csaphatja le a kezedről.
2020. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kis dolgok miatt szerintem nem kellene
2020. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van!! Köszi a válaszokat!
2020. márc. 19. 20:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Az baj ha kicsit úgymond be fenyitettem a srácot? Jó kicsit alapból is tart tőlem.. De mondta h megértette, és h ő is ezt tenné.
2020. márc. 19. 20:26
 5/7 A kérdező kommentje:
De ne úgy képzeljétek el h pl:megölöm a családod xdd. Nem! Csak annyit mondtam neki h ő az enyém, és ha a hátam mögött csak megkívánod, akkor le vadásznak xd
2020. márc. 19. 20:28
 6/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Mondjuk én ezen max röhögnék egyet, az más kérdés, hogy srácunk hogy fogadta. Legközelebb azért ezt engedd el, ne vedd ennyire véresen komolyan.
2020. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valahol érthető, de tényleg ne agyalj ezen. Én is sok mindenki képét belájkolom, de eszembe se jutna hogy bármi többet akarjak, csak szimplán jó a kép ennyi. Ha meg a haverod tudomásul vette, akkor szerintem neki is ennyi, mert nem gondolom, hogy kockáztatná egy kalandocska miatt a barátságot.
2020. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!