Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány kétszer is rákérde...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kétszer is rákérdez arra, hogy van-e barátnőm az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Csak egy sima mindennapi beszélgetés közben, random. Nyugi,nem most a vírus idején volt :D Csak mostanra merült fel bennem,hogy miért kérdezne ilyet,kétszer is úgy,1 hónapon belül.

Így kb,hogy "na éééés,van barátnőd?", közben kicsit felém dönti a fejét. Ez olyasmi,hogy "heló itt vagyok én,én lennék az ha nincs" ? Vagy belelátom?


2020. márc. 20. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelent.
2020. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Rossz S memóriája.
2020. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

haHa,nem számítottam másra :D Humorheroldok

Amúgy régóta jóban vagyunk,sokat hülyül velem,csak alapból olyan fajta aki jobban kijön a fiúkkal,szóval nem tudom az ilyeneknél mik számítanak jelnek

2020. márc. 20. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak buta,vagy nem figyelt rád és elfelejtette hogy már kérdezte.

Ne kérdezz ha zavar hogy nem az a válasz amit szeretnél hallani..

2020. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Normálisan is lehet válaszolni nem flegmán és akkor talán nem zavarna :) Nem azt várom,hogy azt mondják,hogy "igeeen igeen beléd van zúgva". Ha tudnám,hogy ez jelent valamit akkor nem tettem volna ki a kérdést. Logika.

Nem az esetem a csaj,szóval nem csinálok belőle nagy ügyet,de ha tetszenék neki akkor meg máshogy kezelném. Ezt akartam megtudni.

2020. márc. 20. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Nőlj fel. Akkor nem lesz flegma a válasz.
2020. márc. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkivel előfordul, hogy többször is megkérdez valamit. Nem kell mindent túlgondolni. Te még soha nem kérdezted meg senkitől hátsószándék nélkül, hogy van-e barátja/barátnője? Mert valószínűleg de.
2020. márc. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát figyelj, sok módja van hogy erre rájöhess, fogadhatsz magánnyomozót, bár drága, a siker garantált.

Egy quija board is szolgálhat válaszokkal elvileg.

Netán idézz démont, azok elvileg mindent tudnak.

Vaaaagy, ha nem félsz életedet adni a válaszért, még akár a csajt magát is megkérdezheted.


Jokes aside, a legbiztosabb választ tényleg a csaj adhat csak, nem hiszem hogy bármilyen módon rosszul sülhetne el ha megkérdezed.


Én viszont ezzel megköszönném a figyelmet, remélem segítettem, további szép napot.


Ui.: Congartz ezen komment elolvasásával elpazaroltál pár értékes percet az életedből. (nem tudom mi ütött belém de úgy érztem ez illik ide xD)

2020. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!