Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszt az osztályomban...

A menzeszt az osztályomban olyan tabutémaként kezelik. És mindenki titkolja, ha rákérdez valaki inkább letagadja. Én megértem hogy mindenkinek a magánügye, de az már kicsit durva hogy inkább átáznak mint hogy betétet kérjenek? Miért? 12/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Buták vagytok :) Egyébként akinek már van, miért nem visz magával betétet? És miért kellene átázni? Ha más nincs, tegyél be átmenetileg wc-papírt vagy zsepit, máris nem ázol át.
2012. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem én nem kérek betétet. És én hordok magammal. Hanem az a lényeg, hogy ők annyira titkolják, hogy ha éppen akkor jön meg, mikor nincs náluk betét, akkor inkább átáznak ők és nem én, mint hogy kölcsönkérjenek attól akinek van betétje
2012. nov. 12. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
és véres gatyával rohangálnak egész nap?
2012. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teletömik magukat wc papírral és azt hiszik hogy nem feltűnő:)
2012. nov. 12. 17:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, édeseim.


Így van, senkinek senki köze hozzá, de ha baj van, akkor lehet segítséget kérni. Nem szégyen ez. Ha fáj a hasad, kérsz fájdalom ellen, ha nem számítottál rá és megjött, akkor meg betétet/tampont. Idővel kinvötek.

2012. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Mert valójában még kislányok vagytok.
2012. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

magyarázd el nekik,hogy a világ legtermészetesebb dolga,a nők 100%-a átesik rajta,akkor meg mi a tehéntúrót kell titkolni rajta?! halálos bűn,kolera? fertőző? elviszik majd kivégezni,mert pár napig vérzik?! ÚRISTEN! vigyék koncentrációs táborba! képes kihordani egy gyereket,szervezetileg felnőtt nő,most dobáljuk meg paradicsommal!...

örülök,hogy te nem így gondolod! de ha már eleged lesz belőlük,akkor nyugodtan mond meg nekik,te is menzeszelsz,ők is,tudsz róla,hátha elmondják.

(jaj,ha azt mondod,tudsz róla,hogy már menstruálnak,akkor hanyatt-homlok fognak elszaladni? Oo)

2012. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Mert álszent ez a társadalom, és nem lehet beszélni a világ legtermészetesebb dolgairól, miközben már egyre fiatalabban kezdik sokan a szexet!
2012. nov. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
szerintem egyikőtöknek kell elkezdeni őszintébben beszélni a témáról, utána úgyis mindenki beszélni akar majd róla. ha neked megvan kérj kölcsön egy betétet valamelyik csajtól, így lehet, hogy egyszer majd ő is kölcsön mer kérni tőled.
2012. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!