Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha meleg vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha meleg vagyok és nem tudja senki sem még?!

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
De cuki <3
2020. márc. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
Mond el egy olyan embernek, akiben a végtelenségig megbízol, és szoros a kapcsolatotok. Nekem ilyen az anyám :D, de komolyan, nagyon erős kötelék van köztünk. Ha nincs ilyen ember, próbáld magad ilyenekkel körülvenni. Lehetsz bármi, ha megtalálod a társaságod, jól fogod magad érezni, ha meg épp téged lehúzó emberek vesznek körül, még akkor is rossz életed lesz, ha úgy érzed a legszerencsésebb vagy és semmi problémád.
2020. márc. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Tegyel fel aprohirdetest.
2020. márc. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
73%
Miért kéne bárkinek is tudnia?
2020. márc. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól van ez így! Bár ha a melegségedet "realizálni" akarnád, avagy már meg is történt, akkor valakinek csak tudnia kell (majd)...
2020. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd nem kell hangoztatnod. Egyszerűen élj természetesen, mármint ami neked természetes, ne rejtegesd, de ne is hírdesd, ha kiderül kiderül, ha nem nem....

Nincs vele semmi gond hogy meleg vagy, msoknak se legyen.

2020. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
a második miért van lepontozva? :D
2020. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ugyanígy vagyok, viszont engem izgatna már kipróbálni sráccal. Régen elnyomom magamba, de idén eldöntöttem, hogy vége. Kipróbálom!
2020. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani. Ráérsz. Inkább ismerkedj. Ha pesti vagy szívesen ismerekdek veled.
2020. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Semmit!

Nem kell nagydobra verni mert attól semmi sem lesz jobb. Ha úgy érzed, hogy könnyebb lenne, ha valakivel beszélhetnél róla akkor olyat keress aki feltehetően jól fogadja. Pl anyud, tesód, legjobb barát/barátnő. Aki szeret az általában könnyebben elfogadja, hogy ez a helyzet.

Én az ismerkedésre sem biztatlak. Szerintem adj magadnak időt. Hagyd, had ülepedjenek le a dolgok és lásd, hogy mit is szeretnél valójában. Sok fiatal meleg itt rontja el az életét. Belevágnak a "lecsóba" és 20-25 évesen már kiégve azt sem tudják, hogy kerültek oda ahol épp vannak.

Szóval nyugi.

2020. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!