Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiderült a testvéremről...

Kiderült a testvéremről (ikrek vagyunk én lány ő fiú) hogy meleg. Eddig csak én tudok a dologról senki más! Nem tudom mit tegyek valaki volt hasonló helyzetben? Ha szülő lennél és kiderülne a fiadról hogy a fiúkhoz vonzódik mit tennél?

Figyelt kérdés

Mind ketten 16 évesek vagyunk.A szüleink gyűlölik a melegeket elég keményen nekem egyszer volt egy meleg haverom őt ki nem állhatták és igazából féltem a tesókámat hogyan állnának a szülők a dologhoz ha kiderül a tesómról a mássága.Nem kérek okító válaszokat!


16/l


2014. okt. 12. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Állj ki mellette, ha kell, de ne terjeszd, és még a legjobb barátnődnek se meséld el.
2014. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell elmondani a szuloknek meg masnak sem.
2014. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem híresztelem és nem tenném soha...Nagyon szeretem őt :)
2014. okt. 12. 16:35
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Az első egész okosat mondott. Ne tudja meg más mert akkor eljuthat a szüleitekhez is és még rosszabb lesz ha mástól tudják meg.


A szüleiteket csak szánni tudom a begyöpösödött gondolkodásuk miatt. De hát itt a bizonyíték, hogy nem a neveléstől függ a melegség és így most talán rájönnek hogy ez a génekből ered. Azért meg nem lehet büntetni senkit amilyennek született. Legalábbis remélem ennyi civilizáltság van a szüleitekben.


Nekem szintén van egy ikertesóm, ő lány én fiú. Biszexuális, de a férfiakban való csalódási miatt inkább leszbikus. Mivel nálunk ez sose volt tabutéma és teljesen elfogadó a család nem jelentett gondot.

Viszont mivel a tesód erős kritikák fogják érni és nem csak a társadalomban, a családban is, csak te rád számíthat. Az a jó az ikerségben, hogy az emberi kapcsolatok közül a legközelebbi és leghosszabb. Egész életetekben ott lesztek egymásnak és számíthattok a másikra. Ezért kell megvédened a testvéred és a szüleitek ellen is kiállni érte. Előbb utóbb el kell mondani nekik. És ha lehet választani, az előbb mindig jobb.


Ha tényleg nem toleránsak balhé lesz. Talán elég súlyos dolgok is történni fognak, ez attól függ mennyire intoleránsak. De egy idő után rájönnek, hogy ez jutott, mégis csak a gyerekük és nem lehet valakit a génjei miatt elítélni. Kénytelenek lesznek beletörődni. És ha soha nem is lesznek nyitottak a melegség felé, talán kicsit toleránsabbá válnak.


Drukkolok nektek, hajrá!

2014. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

A BDSRSTNT!!:


Kedves interneten élő, való világba ki nem mozduló válaszoló:


Nagyobb a melegek el nem fogadottsága, mint gondolnád. Nem hibáztatlak tudatlanságodért, de úgy éreztem közölnöm kell veled, hogy téves a feltevésed.

Ui: Kérlek menj máshova politizálni és ne itt fröcsögj.

Köszönöm!

2014. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Én azt mondom szülőknek sztem előbb-utobb meg kellene tudniuk mármint, a tesódat az is felemésztheti (tapasztalat) persze neki jó mert ott vagy neki szóval nem feltétlen kell tudniuk, csak tamogasd mindig de persze ezt már leirtad hogy mellette vagy, jó neki hogy ilyen testvére van :)
2014. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Vagyis inkább előbb, annál könnyebb lesz neki elején lehet rossz lesz de mint írták előttem megbékélnek vele és tesómnak sem kell ez miatt szorongatta.
2014. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Szorongania*
2014. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Légy mellette jóban rosszban. Ne hagyd magára. Édesanyám, meg a tesóm is jól fogadták azt, hogy meleg vagyok. Nekem is ikertesóm van. Tesónak mondtam el először. Kíváncsi voltam a véleményére anyánkkal kapcsolatba. Mondta, hogy a legrosszabbra számítsak, de az ellenkezője következett be. :D Páromnak is van ikertesója. Ha a szüleid szeretik, akkor elfogják fogadni, és mellette fognak állni. Anyám sem áll az utamba. Számára a boldogságom többet jelent mindennél. Remélem, hogy nálatok is minden jól alakul.
2014. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen ne mondd el a szüleidnek.

Mondja el ő, amikor helyesnek tartja.

2014. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!