Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sztorimra, egy hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sztorimra, egy hasonló ügyben tapasztalt válaszoló?

Figyelt kérdés

Adott egy lány/nő aki egy közös ismerősön keresztül érdeklődik egy fiatalabb fiú/ifjú úr kora iránt.

Ha ez a két személy találkozik a nő rá sem néz erre a fiúra. Mármár annyira, hogy ez számomra igencsak ritka és feltűnő dolog. Nem tartom magam beképzeltnek, de nagyon sok lány mondta hogy tetszem neki, emiatt gondolnám, hogy sokszor idegen lányok is szemeznek velem, vagy néznek meg akkor is ha én nem nézek rájuk.

Ez a kis sztori biztosan nagyon béna de reményeim szerint értelmezhető. :)

Az én gondolataim oda vezettek, persze csak ha a pozitív irányt veszem, hogy a korkülönbség miatt próbál ignorálni amit teljesen meg is értek. És helyes lépésnek tartok a részéről. A problémám ezzel az, hogy valamiért ez a nő bennem maradt, és hónapok óta egy óra sem telt el számomra a gondolata nélkül.

Azt látom csak a legnagyobb eséllyel bekövetkező történésnek, hogy még több idővel elfelejtem, vagy nem gondolok majd úgy rá, hiszen még csak a nevét sem tudom még.


Nem megváltó választ várok a történetemre. Ellenben nagyon sokat jelent pár rövid vélemény is ilyen vagy hasonló helyzetet megélt embertől.


2020. ápr. 1. 03:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Az idétlen fogalmazás a tetőfokon. Eiatt elnézést mindenkitől, csaknem reggel van és még nem aludtam. :)
2020. ápr. 1. 03:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy egy lány megkérdezte a korod, még nem jelenti hogy tetszel neki. Értem a sztorit, de annyit csináltál hogy egy apró tény alapján - megkérdezte a korod - szőttél köré egy történetet, amiben te bejössz neki, de ő nem mer nyitni feléd, és mindezt a korod miatt. Kicsit túlgondoltad az alaphelyzetet.


Persze ettől még lehet amit mondasz, csak inkább arra kéne fókuszálni hogy megismerd a lányt és beszélgess vele, főleg ha már ennyit gondoltál rá. Lehet ábrándozni is ha csak ennyi a cél, de nem érdemes időt pazarolni idealizálással.

2020. ápr. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túlgondolod a dolgot.

Lehet, hogy csak azért kérdezte a nevedet, mert emlékeztetted valakire, ismeri a családodat vagy furcsán viselkedtél a jelenlétében.

Szerintem kiskamaszos képzelgés az, hogy azért nem réz rád, mert érdekled. Egyszerűen tudomást sem vesz rólad, sajnálom...

2020. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban ez lehet még ami a leg esélyesebb felhozatal. Viszont engem valamiért magával ragadnak az ilyen dolgok is. Ez már persze csak az én bajom. :)
2020. ápr. 1. 12:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azon is elgondolkodom hosszan, hogy egy olyan lány mit gondol rólam, akit valószínű, hogy soha még csak látni sem fogok többször az életben.
2020. ápr. 1. 12:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség. Tehát, hogy milyen lányok mondták, hogy helyes vagy. Attól meg nem kell elszállni magadtól, hogy pár lány helyesnek tart, mert ilyen mindenkivel előfordul, attól még nem fogsz mindenkinek bejönni, hiába kreálsz sztorikat jelentéktelen dolgokhoz. Rengeteg olyan okból kérdezhette meg a korod, amik nem függnek össze azzal, hogy bejössz neki. (Fiatalabbnak/idősebbnek hitt, szokatlan volt, hogy ennyi idősen xy helyeken mászkálsz, viselkedsz, stb.)
2020. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!